شعار طرفداران حاضر در ورزشگاه عليه استقلالي‌ها نمک فوتبال است!
شماره خبر : 138500
سرپرست تيم فوتبال گسترش فولاد گفت: دليل عصبانيت کمالوند تمارض باتيستا و لو دادن توپي بود که تبديل به گل استقلال شد.

حسن آذرنيا بعد از تساوي گسترش مقابل استقلال گفت: در ابتدا وظيفه خود مي‌دانم از تماشاگران فوتبال در تبريز تشکر کنم که از تيم ما حمايت کردند. حمايت آنها نشان داد که اگر بازيکنان انگيزه داشته باشند مي‌توانند فوتبال باکيفيت ارائه کنند.

وي افزود: بازي باکيفيتي بود و اگر عدالت رعايت مي‌شد 3 امتياز به گسترش مي‌رسيد. ما با استقلالي مساوي کرديم که در نيم‌فصل دوم روند روبه‌رشد داشت ولي پشيماني سودي ندارد.

آذرنيا در پاسخ به اين سوال که به نظر مي‌رسد صحبت‌هاي کمالوند قبل از بازي روي بازيکنان اين تيم تأثير داشت، گفت: کمالوند قبل از بازي گفت استقلال را مي‌بريم چون او بايد به تيمش روحيه بدهد. من فکر مي‌کنم در بازي امروز در نيمه دوم پنالتي ما گرفته نشد.

سرپرست گسترش در خصوص عصبانيت کمالوند گفت: فکر مي‌کنم ناراحتي او به خاطر حرکت بازيکن ما بود که توپ را لو داد و بعد از آن صحنه تمارض کرد و همان توپ تبديل به گل شد، ضمن آنکه او از کوروش ملکي هم ناراحت بود که اگر مصدوم است چرا قبل از تعويض سوم به کادر فني اطلاع نداد که او را تعويض کنند.

وي در خصوص شعار طرفداران حاضر در ورزشگاه عليه استقلالي‌ها گفت: اينهايي که آمده بودند طرفداران فوتبال بودند و حساب و کتابي بين آنها با استقلالي‌ها وجود داشت که البته در بين آنها طرفداران تراکتورسازي هم بودند،‌ ولي اين شعارها نمک فوتبال است.

ارسال در: پنجشنبه 17 فروردين ساعت 20:08 (1396/1/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن