وقتي راحت گل مي‌خوريم کمالوند حق دارد شاکي باشد
شماره خبر : 138502
مدافع تيم فوتبال گسترش فولاد گفت: استقلال مقابل گسترش حرفي براي گفتن نداشت.

مرتضي اسدي بعد از تساوي گسترش مقابل استقلال اظهار داشت: فقط بايد بگويم حق تيم ما 3 امتياز بود. ما روي يک غافلگيري‌ گل خورديم و در حالي که امروز همه سرحال بوديم، مي‌توانستيم حريف را شکست دهيم.

وي افزود:‌استقلال تيم رده دوم جدول است و هم در آسيا و هم در ليگ خوب نتيجه گرفته، اما مقابل ما حرفي براي گفتن نداشت.

مدافع گسترش فولاد در خصوص عصبانيت کمالوند گفت: وقتي ما در يک بازي خانگي کاملاً از حريف سرتر هستيم و يک موقعيت هم به آنها نداديم، بايد هم کمالوند شاکي باشد. ما جايگاه‌مان اين جاي جدول نيست و فقط به خاطر بدشانسي‌هايي که نصيب‌مان مي‌شود نمي‌توانيم بردهايمان را حفظ کنيم.

اسدي در خصوص داوري بازي گفت: بازيکنان استقلال و کادر فني اين تيم مرتب در وسط زمين به داور اعتراض مي‌کردند. همه چيز شده بود اعتراض و اعتراض. من نمي‌دانم چرا همه فکر مي‌کنند بايد به سود استقلال و پرسپوليس قضاوت شود و فرض کنيد که داور دو تصميم اشتباه هم گرفته باشد که به نظر من نگرفته بود. آيا بايد اين همه اعتراض کرد؟ همين داور سال گذشته شايد در يکي، دو بازي ناخودآگاه تصميماتي گرفته باشد که به سود استقلال بود و تا آنجا که من يادم هست استقلال سال قبل در يکي‌، دو بازي از داوري‌ها منفعت برد، ولي استقلال و پرسپوليس نبايد انتظار داشته باشند داوران بقيه تيم‌ها را نبينند.

ارسال در: پنجشنبه 17 فروردين ساعت 20:13 (1396/1/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن