جباروف حق ثبت قرارداد با استقلال نداشت
شماره خبر : 138521
محروميتي که از سوي فيفا براي استقلال در نظر گرفته شده بود اجازه ثبت قرارداد با جباروف را نداده و اين بازيکن تکليفي براي بازگشت به استقلال ندارد.

دو سالي هست که باشگاه استقلال با اشتباهات تاثيرگذار در نقل و انتقالات مواجه شد. از خريدهاي بسيار گران مثل حاج محمدي و خريدهاي بد مثل آرش افشين و کنعاني زادگان و ديگران بگيريد تا برسيد به آخرين اشتباه اين بخش از استقلال در مورد عقد قرارداد با جباروف.

استقلال در همه روزهاي اخير تصور مي کرد با جباروف قرارداد دارد و اين بازيکن که در ليست منصوريان بود و به دليل محروميت توسط فيفا هرگز به دست منصوريان نرسيد طي توافق نامه اي به سپاهان اصفهان رفت. در همه روزهاي گذشته در مورد اين بازيکن استقلالي ها خيال مي کردند با همان توافق نامه جباروف مي تواند و بايد به استقلال برگردد اما نکته اي از قلم افتاده بود و آن نکته اين بود:

سرور جباروف به دليل محروميت استقلال از پنجره زمستاني اصلا حق ثبت قرارداد با استقلال در پنجره زمستاني را نداشته است! در واقع فدراسيون فوتبال هم نمي توانسته قرارداد اين بازيکن را ثبت کند و به اين ترتيب قرارداد استقلال با جباروف و سپاهان عملا قانوني نيست و کار در صورت عدم توافق بايد به کميته انضباطي برود که با توجه به غير قانوني بودن ثبت قرارداد اين بازيکن با استقلال در زمستان احتمالا حق به سپاهان يا خود جباروف مي رسد و اين آنها هستند که مي توانند در اين رابطه تصميم بگيرند نه استقلال!

در واقع اين آخرين اشتباه از کميته نقل و انتقالات باشگاه استقلال است که طي سال هاي اخير سروسامان درستي ندارد. عقد قرارداد با خسرو حيدري و مهدي رحمتي در آخرين روزهاي بازيکن بودنشان به صورت سه ساله هم مورد انتقاد کارشناسان زيادي قرار گرفت و حالا استقلال در مورد جباروف هم به بن بست خورده و اگر خود اين بازيکن نخواهد به استقلال بيايد و بخواهد در سپاهان بماند بدون توجه به قرار داد غير قانوني استقلال با او مي تواند اصفهان را انتخاب کند.

به نظر مي رسد اگر استقلال در مورد انتقالاتش تجديد نظري نداشته باشد با اين اشتباه ها سال آينده هم به بن بست مي رسد.

ارسال در: دوشنبه 11 ارديبهشت ساعت 19:54 (1396/2/11)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن