جنگ جهاني سوم در ليگ برتر
شماره خبر : 138561

 

اميد قاسميان 
يک سوزن به خود يک جوال دوز به باشگاه ها 
 اينقدر دلمان پر است از اين وضعيت که نميدانم رشته کلام را از کجا آغاز كنم.
در دو جنگهاي جهاني هم اينقدر بمب و بمب افکن نداشتيم که در فصل نقل و انتقالات ايران اين همه بمب منفجرشده و يا در حال انفجار است . از دلال هاي عزيزبايد به سازمان ملل شکايت برد ، آخر اين همه بمب براي افکار و روح و روان ملت فاجعه است .اينگاري جنگ جهاني سوم در ليگ برتر آغاز شده . در بين اخبار داخلي که به لطف دوستان فوتبال نويس، روزي نامه ها و خبرگزاري هاي زرد، براي بازديد بيشتر و دريافت لايک بالاتر اقدام به نشر و انتقال انها نموده و بازيکن به خاكستر نشسته را جاي اتش گداخته قالب ميکنند ؛ خبرگزاري ها و سايت هايي كه مشخص نيست سرشان به كدام منبعي ماصل است ، چه ها كه با ما نكردند و چه قيمت هاي گزافي كه به خزانه باشگاههاي دولتي ما تحميل ننمودند از طرفي دلخوريم چون بجاي اينکه بازيکنان جوان و آينده دار سردمدار نقل و انتقالات فوتبال ما باشند بيشتر بازيکنان مسن و با سابقه در بورس بودند. 
اما بازهم چشم اميدمان به ليگ هفدهم خواهد بود، 
 با استقلالي که ميلياردي خريد کرده و انرژي نفرات جوان فصل قبلش را با تجربه، سابقه و تاکتيک فردي در آميخته تا يكي از اميدهاي قهرماني امسال باشد ، با پرسپوليس قهرمان فصل قبل که چشم اميدهمه اهالي فوتبال به بازي تيمي آنهاست و تفکرات مربي خوش فکرشان از آنها نماينده اي کم نظير براي ليگ قهرمانان به وجود آورده.
يا سپاهان و ذوب آهن، تيم هاي اصفهاني با ساختاري قوي که در نقل انتقالات حرکات هوشمندانه اي براي جذاب نفرات داشتند، و ميتوان متوجه شد گوشه چشمي به قهرماني دارند.
 در اين بين نميتوان از تيم پرطرفدار تراکتور سازي با كادر فني امتحان پس داده اش گذشت، آنها نيز بي شك امسال حرف هاي زيلدي براي گفتن خواهند. داشت .
 همه تيم هاي عزيز کشورمان از گوشه گوشه ايران زمين ميتوانند باعث رقم خوردن ليگ خوبي باشند فقط چند درخواست دارم که در صورت تائيد نظرات بنده توسط شما دوستان ، لطفا " موافقت خود را اعلام فرمائيد.
 
در وحله اول مديران عزيز خواهشا" توجه ويژه به Contract clause (بند هاي قرارداد ) داشته باشند به خصوص براي بازيکنان خارجي چون ديگر توان حرص خوردن براي بدهکاري هاي احتمالي در سالهاي آتي را نداريم.
مورد دوم مديران و سرمربيان عزيز باشگاه ها ضمن هماهنگي با سازمان ليگ دقت كافي به عمل آوريد تابرنامه باشگاه خود را با آنها و سرمربي تيم ملي کشورمان براي جدول زمانبندي مسابقات تنظيم کنيد، چون مطمئنم اين بهانه براي نتيجه نگرفتن تيم شما زياد جالب نخواهد بود و دِمدِ شده.
 در ادامه تقاضامنديم توجه بيشتري به امر بدنسازي اول فصل يعني تمرين هاي هوازي بي هوازي و قدرتي داشته باشيد چون نزول بازيکنان در تايم هاي پاياني مسابقات و هفته هاي انتهايي ليگ قبل براي همه علاقمندان فوتبال اظهر من الشمس بود لذا بي شك عدم آمادگي جسماني منجر به وقوع دردسر هاي مختلفي براي تيم ها در طول تورنمنت هاي مختلف داشته خواهد شد.
و در آخر داوران عزيز دوست داشتني و زحمتکش فوتبال کشورمان از برگزاري کلاس هاي FIFA RAP MA Refereeing Course  (اموزش داوري فيفا)و دوره ها ي آموزشي و دريافت سخت افزار مناسب براي قضاوت خوب غافل نشويد چوووون از بس به کميته داوران گفتيم و توجه نکردند زبانمان مو در آورد حداقل شما به فکر آبروداري باشيد و تذکر بدهيد و حق خود را درخواست بفرماييد.
 
در پايان ما نيز به عنوان هوادار و رسانه و منتقد و کارشناس قول ميدهيم در همچيز منصف ، فرهنگ‌مدار و يار دوازدهم باشيم????
 
ارسال در: يکشنبه 11 تير ساعت 20:09 (1396/4/11)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن