اينچه‌‌درگاهي: اخراج دسته‌جمعي نکرده‌ام
شماره خبر : 138666
رئيس فدراسيون ژيمناستيک گفت: برخي افراد به دنبال آشفته کردن فضاي ژيمناستيک هستند، اما مي‌خواهم بگويم که هيچ ترسي از اين حاشيه‌ها ندارم.

زهرا اينچه‌‌درگاهي در واکنش به جدايي برخي از پرسنل فدراسيون ژيمناستيک پس از حضور وي در اين فدراسيون و شايعه اخراج دسته جمعي که در فضاي مجازي مطرح شده، اظهار داشت: هيچ اخراج دسته جمعي در کار نيست. برخي به دنبال آشفته کردن فضا هستند و برخي نيز شايد منافع‌شان با اين کار به خطر افتاده و سعي دارند جو را متشنج کنند.

وي افزود: برخي افراد بودند که وظيفه بسيار کمي در فدراسيون داشتند، اما حقوق بالايي مي‌گرفتند. من در زمان حضورم در فدراسيون از آنها خواستم که کارهاي مفيد خود در يک ماه گذشته را روي کاغذ بنويسند و جالب اينکه برخي از آنها هيچ چيزي براي نوشتن نداشتند.

رئيس فدراسيون ژيمناستيک ادامه داد: اين پولي که بي‌دليل و بدون کمترين کار پرداخت مي‌شد، از بيت‌المال بوده و براي ژيمناستيک است. در واقع اگر من بتوانم اين پول را درست مديريت کنم، مي‌توانم به ژيمناستي که تراکت پخش مي‌کند تا شرايط حضورش در اردوي تيم ملي را فراهم کند، کمک کنم.

اينچه‌‌درگاهي تصريح کرد: از حاشيه‌ها نمي‌ترسم. اگر قرار بود از راه ترس و مماشات وارد شوم، شرمنده آن ورزشکاري مي‌شدم که تراکت پخش مي‌کند به اردو بيايد. من مطمئن بودم که هجمه‌اي ايجاد مي‌شود و آماده پرداخت هزينه مقابله با اين هجمه هستم

وي درباره ورزشکاري که با پخش کردن تراکت خودش را به اردو ميکساند، گفت: من چنين ورزشکاري را در در ژيمناستيک داريم. در واقع افرادي هستند که خودشان موظف هستند هزينه‌ها را براي حضور در اردو بپردازند و اين در حالي است که حقوق هم نمي‌گيرند.

رئيس فدراسيون در پايان درخصوص عدم حضور نماينده‌اي از ايران در نشست هيئت رئيسه فدراسيون جهاني خاطرنشان کرد: اين نشست يک هفته ديگر در نروژ برگزار خواهد شد و متاسفانه فرصت حضور يک نماينده از ايران را در آن از دست داديم. پيش از اين اقدامي در اين باره صورت نگرفته و اين شرايط رقم خورده است.

ارسال در: يکشنبه 1 مرداد ساعت 12:32 (1396/5/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن