تيم واليبال ساحلي ايران سوم شد
شماره خبر : 138686
تيم ملي واليبال ساحلي ايران در ديدار رده‌بندي مرحله نهايي تور جهاني مراکش برابر ميزبان به پيروزي رسيد و براي نخستين‌بار در تور جهاني به مدال دست يافت.

 تيم ملي واليبال ساحلي ايران (رحمان رئوفي – بهمن سالمي اينجه) در ديدار رده‌بندي اين رقابت‌ها به مصاف مراکش ميزبان رفت و در جدالي نفس‌گير با نتيجه 2 بر يک به پيروزي رسيد تا عنوان سومي و مدال برنز را از آن خود کند.

ملي‌پوشان کشورمان در ست اول 21 بر 19 مغلوب مراکش شدند، اما در ست‌هاي دوم و سوم با امتيازهاي 21 بر 19 و 16 بر 14 برابر حريف به پيروزي رسيدند تا براي نخستين بار به مدال تور جهاني ساحلي دست يابند.

نکته عجيب اين بازي استفاده از داوران مراکشي براي قضاوت ديدار ايران و نماينده کشور ميزبان بود.

تيم‌هاي فرانسه و قطر نيز براي کسب مقام قهرماني باهم روبرو مي شوند.

تيم ملي واليبال ساحلي ايران فردا (دوشنبه) مراکش را به مقصد وين اتريش ترک مي‌کند تا در رقابت‌هاي قهرماني مردان جهان شرکت کند.

يازدهمين دوره مسابقات واليبال ساحلي قهرماني جهان از ششم تا پانزدهم مردادماه به ميزباني اتريش در شهر وين برگزار مي‌شود. در اين رقابت‌ها که در 2 گروه مردان و زنان برگزار مي‌شود 48 تيم حضور دارند.

بر اساس قرعه‌کشي انجام شده دور مقدماتي مسابقات واليبال ساحلي قهرماني مردان جهان در 12 گروه چهار تيمي برگزار مي‌شود که تيم ملي واليبال ايران (بهمن سالمي و رحمان رئوفي) در گروه L با 2 تيم از کانادا و يک تيم از اتريش ديدار خواهد کرد.

ملي‌پوشان ساحلي ايران را در تور جهاني مراکش و رقابت‌هاي قهرماني جهان اتريش رضا نائيني به عنوان مربي و کسري غفوري، سرپرست سازمان ساحلي همراهي مي‌کنند.

ارسال در: يکشنبه 1 مرداد ساعت 00:56 (1396/5/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن