خوش‌خبر: احتمال حذف عادل غلامي از تيم ملي وجود دارد
شماره خبر : 138853
حذف عادل غلامي از تيم ملي واليبال يکي از گزينه‌هاي سرمربي تيم ملي است.

 تمرين عصر امروز (يکشنبه) تيم ملي واليبال ايران با قهر کردن عادل غلامي مدافع وسط با تجربه تيم ملي همراه بود. امير خوش‌خبر سرپرست تيم ملي واليبال ايران در اين مورد اظهار داشت: تمام بازيکنان در طول اردوها به طور کامل در اختيار کادر فني بودند و همه جلسات تمرين بدون هيچگونه حاشيه‌اي سپري شد. نکته‌اي که در طول تمرينات به عنوان نقطه قوت اردوها مي‌توان از آن نام برد نظم و ديسيپلين حاکم بر اردو بود.

وي ادامه داد: متاسفانه در آخر تمرين امروز و در حالي که تنها يک روز به اعزام تيم به اردوي تدارکاتي ترکيه باقي مانده درگيري لفظي مختصري بين عادل غلامي و يکي از بازيکنان پيش آمد. متاسفانه عادل حرکت خوبي انجام نداد و به حالت قهر تمرين تيم را ترک کرد. به اعتقاد کادر فني به ويژه شخص کولاکوويچ يکي از بزرگترين اشتباهاتي که او مي‌توانست انجام دهد همين حرکت بود.

سرپرست تيم ملي واليبال ايران ادامه داد: براي ما مقصر اصلا مهم نيست و نکته مهم قضيه اين است که ايشان تصميم درستي در لحظه‌اي که عصباني شد نگرفت. او مي‌بايست صبر مي‌کرد و منتظر اتمام تمرين مي‌شد، سپس مشکل خود را با کادر فني مطرح مي‌کرد و مثل سال‌هاي گذشته که ما مشکلات را بطرف مي‌کرديم به اين مورد هم رسيدگي مي‌شد. ما انتظار داشتيم اين مشکل خيلي ساده بطرف شود و مثل هميشه دوستي و اتحاد حرف اول را در اردوي تيم ملي بزند.

خوش‌خبر تصريح کرد: کادر فني و کلاکوويچ مجبور هستند در حال حاضر تصميم بسيار سختي بگيرند. ما تصميم‌گيري در اين موضوع را به فردا موکول کرديم تا در اين فرصت قضيه را به درستي بررسي کنيم.

وي ادامه داد: چيزي که ممکن است و حتي خود من هم بر آن اصرار دارم اين است که عادل غلامي به خاطر درآوردن پيراهن تيم ملي و ترک تمرين جريمه بسيار سنگيني را متحمل خواهد شد. درجه و ميزان اين تنبيه را فردا اعلام خواهيم کرد. ما فرصتي تا ترک ايران براي اردوهاي تدارکاتي نداريم و تعجب ما اين است که عادل غلامي که يکي از منظم‌ترين و خوش‌اخلاق‌ترين بازيکنان حاضر در اردوهاي تيم ملي تاکنون بوده چرا چنين تصميمي‌ گرفته است. او بازيکن بسيار مثبتي براي تيم ملي بود ولي نمي‌دانم چرا از نظر روحي و رواني ناگهان درگيري پيدا کرد و چنين تصميمي گرفت. تصور اين که بازيکني در يک ديدار رسمي چنين عکس‌العملي داشته باشد و با در آوردن پيراهن خود و بازي را ترک کند براي ما قابل تصور نيست.

سرپرست تيم ملي واليبال ايران ادامه داد: يکي از گزينه‌هاي ما براي برخورد با عادل غلامي حذف او از تيم ملي است. تحليل کلاکوويچ هم اين است که او عادل را از تيم ملي کنار نگذاشته، بلکه خودش اردو را ترک کرده است. اگر ما از اين مسئله به سادگي عبور کنيم اداره کردن تيم در مراحل بعدي سخت خواهد شد.

خوش‌خبر اظهار کرد: خوشبختانه ما اسامي نهايي بازيکنان را هنوز اعلام نکرده‌ايم و اين فرصت را داريم تا در صورت خط خوردن عادل غلامي بازيکن ديگري را جايگزين او کنيم. من اصلاً دوست نداشتم که کار به اينجا کشيده شود. ولي وقتي مي‌بينم که کلاکوويچ براي حفظ نظم و مصالح تيم ممکن است چنين تصميمي بگيرد از او حمايت خواهم کرد.

ارسال در: يکشنبه 8 مرداد ساعت 22:12 (1396/5/8)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن