اسامي تيم نوجوان کاراته ايران اعلام شد
شماره خبر : 138895
سرمربي تيم ملي نوجوانان گفت: قطعاً مسابقات جام وحدت و دوستي ميدان خوبي براي کاراته کاها خواهد بود و آنها را ارزيابي مي کنيم.

به نقل از سايت فدراسيون کاراته، حسن روحاني اظهار داشت: روز جمعه 13 مرداد ماه يک رقابت انتخابي در رده سني نوجوانان و همزمان با برگزاري مسابقات انتخابي جوانان و اميد در سالن شهيد کبگانيان تهران برگزار مي شود و فقط نفرات دعوت شده و نفرات سوم قهرماني کشور بايد در روز انتخابي در سالن حاضر باشند.


وي افزود: تعدادي کاراته کا با نظر کادر فني به اين مرحله انتخابي دعوت شده اند که به صورت دو حذفي مبارزه خواهند کرد تا در نهايت يک کاراته کا از ميان آنها انتخاب شود و در ادامه نفر برتر با نفرات سوم قهرماني کشور به صورت دوره اي مبارزه مي کند تا يک کاراته کا باقي بماند.

روحاني ادامه داد: نفر باقي مانده به اضافه نفرات اول و دوم مسابقات قهرماني کشور اصفهان و نيز نفرات فيکس حاضر در رقابتهاي قهرماني آسيا قزاقستان در جام وحدت و دوستي شرکت خواهند کرد و بنا به شرايط ممکن است در اروميه يک نفر را خط بزنيم

وي گفت: يک کيلوگرم ارفاق وزني براي مسابقات انتخابي در نظر گرفته شده و وزن کشي رقابتها هم صبح روز مسابقه در سالن مسابقات انجام خواهد شد و طبق برنامه ساعت 9 صبح مبارزات آغاز مي شود.

اسامي نفرات دعوت شده از سوي کادر فني بدين شرح است:

وزن 52-کيلوگرم:
نفرات اول تا سوم قهرماني کشور اصفهان: حسين اصغري(مازندران)، عليرضا حيدري(مرکزي)، اميرحسين محمودپور(آذربايجان غربي)، حسن عباسي(اصفهان)
نفرات دعوت شده: پوريا تنگدوني(کرمان)، عرفان خليل پور(مازندران)، محمدرضا زنگي آبادي(کرمان)، محمد خسرو بيگي(مرکزي)، مرتضي کريمي(البرز)

وزن 57-کيلوگرم:
نفرات اول تا سوم قهرماني کشور اصفهان: يونس نصر(اصفهان)، عليرضا فرجي(مازندران)، عليرضا رضايتي(فارس)، عليرضا زند(مرکزي)
نفرات دعوت شده: عرشيا فيض(کرمانشاه)، دانيال خواجو(گيلان)، حميدرضا بهادري(قم)، يونس مهدوي(مازندران)، فرزين پرمايه(اصفهان)، مسعود عليزاده(گلستان)، علي محمدي(زنجان)، آيدين يعقوبي(مازندران)

وزن 63-کيلوگرم:
نفرات اول تا سوم قهرماني کشور اصفهان: اميرحسين خليفه(البرز)، ابوالفضل ميرزايي(مازندران)، ميلاد غلامي(اصفهان)، کوروش زيگلري(فارس)
نفرات دعوت شده: عرشيا خالداري(کرمان)، اميررضا نصيري(کرمانشاه)، محمود نعمتي(قم)، اميرحسين طاهري نژاد(قروين)، محمدمهدي کرمي(البرز)، عليرضا نوروزي(ايلام)

وزن 70- کيلوگرم:
نفرات اول تا سوم قهرماني کشور اصفهان: علي خاني(تهران)، سيدابوالفضل عمراني(مازندران)، علي توکلي(تهران)، عماد ايرواني(تهران)
نفرات دعوت شده: ايمان برزعلي(گلستان)، حميدرضا مهرفر(البرز)، اميرحسين گلبهار(قم)، شايان شعباني(قزوين)، نويد عشقي(زنجان)

وزن 70+کيلوگرم:
نفرات اول تا سوم قهرماني کشور اصفهان:محمد سينا عبدالحسيني(قم)، اميرسالار اسلامي (خراسان رضوي)، محمدهادي طاهري(اراک)، کمل فيضي(مازندران)
نفرات دعوت شده: يوسف شاطرزاده(اصفهان)، عليرضا قنبري(کرمانشاه)، عليرضا شهريار پناه(کرمان)، هادي نظري(کرمانشاه)، مهدي کشتکار(کرمان)، ارشاد احمدي(کردستان).

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن