گل‌محمدي: مي‌توانستيم برنده ديدار مقابل پرسپوليس شويم/ از من انتقاد کنيد نه بازيکنان جوانم
شماره خبر : 138918
سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز تأکيد کرد، تيمش شايسته کسب امتياز مقابل پرسپوليس بوده است.

يحيي گل‌محمدي پس از پايان ديدار تراکتورسازي مقابل پرسپوليس اظهار داشت: بازي امروز، بازي نبود که بخواهيم بازنده آن باشيم. در هر صورت اين برد را به پرسپوليس تبريک مي‌گويم، اما مي‌توانستيم بازنده نشويم و با امتياز از زمين خارج شويم.

وي در ادامه افزود: متأسفانه گل‌هايي بچگانه خورديم، دو گل ساده. از آن طرف، فرصت‌هاي خوبي براي جبران داشتيم، اما نتوانستيم استفاده کنيم. شرايط بازي طوري پيش رفت که مي‌توانستيم برنده باشيم. در آغاز بازي، بازيکنان ما تحت‌تأثير بازي بوده و عملکرد خوبي نداشتند، اما در ادامه بهتر شديم. ما نيمه دوم موقعيتي به حريف نداديم.

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز همچنين خاطر نشان کرد: بايد از هواداران پرشور تراکتورسازي تشکر کنيم که امروز غافلگيرمان کردند. از آنها تشکر مي‌کنم و دست تک‌تک‌شان را مي‌بوسم.

گل‌محمدي درباره نقاط ضعف تيمش و اينکه چقدر طول مي‌کشد بازيکنان جوان در اسکلت اصلي تيم قرار بگيرند، گفت: تراکتورسازي تغييرات زيادي داشته و بازيکنان جوان به تيم اضافه شده‌اند. تيمي که مي‌خواهد از بازيکنان جوان استفاده کند، در آغاز مشکلاتي داشته و با ضعف‌هايي مواجه مي‌شود. بايد به اين جوانان اعتماد داشته باشيم. از همه کساني که مي‌خواهند انتقاد کنند، درخواست مي‌کنم پيکان انتقادات سمت من باشد. مسئوليت شکست برعهده من است. اميدوارم در آينده بازيکنان جوان بتوانند بازي خوبي انجام داده و تيم بهتري شويم. ما نياز به بازي‌هاي بيشتري داريم. شايد پنج شش هفته نياز به زمان داشته باشيم.

وي راجع به صحنه گل پرسپوليس و اينکه آيا توپ به دست مدافع تراکتورسازي برخورد کرد يا نه، گفت: به غير از دو سه صحنه، مسئله داوري ديده نشد. بايد کارشناسان در خصوص صحنه گل اول پرسپوليس و همچنين صحنه‌اي که مهدي شريفي در محوطه جريمه پرسپوليس سرنگون شد، نظر دهند. ضمن اينکه شش تعويض به همراه مصدوميت چند بازيکن داشتيم که بايد ديد کارشناسان در مورد وقت‌هاي اضافه چه نظري مي‌دهند.

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز در مورد زمان تعويض‌هايش در اين ديدار گفت: بعد بازي راحت مي‌توان در اين خصوص حرف زد، اما ما در جريان بازي فشار زيادي تحمل مي‌کنيم. شايد حق با شما باشد، اما انتظارم از يکي دو بازيکن تعويضي بيشتر بود. آنها نبايد تحت‌تأثير قرار بگيرند و بايد دوندگي بيشتري داشته باشند.

سرمربي سرخپوشان تبريزي درباره وضعيت مصدومان اين تيم گفت: هادي محمدي هفت هشت ماه دور از ميادين خواهد بود. سينا عشوري 10 روز زمان نياز داشته است و فکر نکنم به بازي بعدي برسد.

گل‌محمدي در واکنش به طرح اين موضوع که تيمش تحت‌تأثير پرسپوليس قرار گرفته بود، گفت: همان‌طور که گفتم به بازي‌هاي بيشتري نياز است تا بازيکنان ما تجربه کسب کنند. به بازيکنانم گفته‌ام شروع بازي مهم است که خوب آغاز کرده و خوب به پايان برسانيم. کارمان سخت است، اما بايد تلاش بيشتري داشته باشيم.

وي با اشاره به  استفاده از بازيکنان جوان خاطرنشان کرد: فرزين گروسيان بازيکن جواني است و اين اطمينان را مي‌دهم که تا پايان فصل هم درون دروازه قرار بگيرد. فرزين بايد تلاش بيشتري داشته باشد. او سال اولي است که در ترکيب اصلي قرار مي‌گيرد و بايد تجربه کسب کند. دروازه‌بان‌هاي بعدي ما 18 تا 20 ساله هستند و بايد به آنها نيز زمان داد. در هر صورت، اين اطمينان را بايد به فرزين بدهيم که تا نيم‌فصل دروازه‌بان ماست، در غير اين‌صورت به مشکل مي‌خوريم.

«اين حرف‌ها باعث نمي‌شود که فرزين خودش را بدون رقيب بداند»، گل‌محمدي در پاسخ به اين خبرنگاري که اين موضوع را مطرح کرد، گفت: اين‌طور نيست، او تلاشش را مي‌کند تا تجربه کسب کند.

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي در واکنش به اين سؤال که برخي از بازيکنانش در سفره‌هاي سنتي يا صفحات مجازي حضور دارند، گفت: اگر چنين مسئله‌اي وجود داشته باشد، مطمئن باشيد برخوردي جدي خواهيم کرد.

وي در خصوص اينکه آيا استراتژي او به مانند تيم‌هاي قبلي‌اش قهرماني در جام حذفي است و چه فکري براي ليگ برتر دارد، گفت: اين‌طور نيست که بخواهيم ليگ برتر را فداي جام حذفي و حضور در آسيا کنيم. ما همه تلاش‌مان را مي‌کنيم تا با توان بالا در ليگ و حذفي حضور داشته باشيم.

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي ادامه داد: اگر قرار به انتقاد است، بايد از من انتقاد کنيد. بايد به بازيکنان جوان فرصت بدهيد. الان نياز به همدلي است. متأسفانه کساني هستند که فقط انتقاد مي‌کنند. تراکتورسازي همانطور که تماشاگران بي‌شماري دارد، دشمنان زيادي دارد. ما بايد از سوي هواداران و رسانه‌ها حمايت شويم و بازي‌هاي خوبي انجام دهيم تا شرمنده شما هم نشويم.

گل‌محمدي در واکنش به اين سؤال که منظورش از دشمنان تراکتورسازي چه کساني هستند و اينکه با اين حرف‌ها قرار است کمبودها را پوشش بدهد، گفت: اگر از اين دو بازي شش امتياز کسب مي‌کرديم، بيشتر مي‌توانستيم صحبت کنيم، اما اکنون شرايط خوب نيست. زمين تمريني ما، زمين چمن فجر عاشوراست، اما چه اتفاقي افتاده که تنها مي‌توانيم سه جلسه در اين زمين تمرين کنيم؟! من بيشتر از اين نمي‌توانم در اين باره صحبت کنم.

ارسال در: پنجشنبه 12 مرداد ساعت 01:54 (1396/5/12)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن