قهرماني: آماده رقابت با حريفان آسيايي هستيم
شماره خبر : 138928
سرمربي تيم ملي واليبال بانوان گفت: شرايط بازيکنان براي حضوري موفق در مسابقات قهرماني آسيا بسيارخوب است و براي رقابت با رقباي آسيايي هستيم.

 تيم ملي واليبال بانوان شنبه عازم فيلپين مي شود تا رقابت هاي خود را در قهرماني آسيا شروع کند. اکرم قهرماني در گفت وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزراي تسنيم اظهار داشت: امروز(جمعه ) و فردا (شنبه) آخرين تمرينات تيم ملي بانوان پيگيري خواهد شد و شنبه شب عازم فيليپين مي‌شويم.

وي افزود: شرايط بازيکنان به لحاظ روحي ايده آل است. اردوي تدارکاتي و بازي هاي دوستانه‌اي که در ويتنام داشتيم نيز باعث بالارفتن آمادگي بيشتر بازيکنان شد.

سرمربي تيم ملي واليبال بانوان ادامه داد: در شرايطي عازم مسابقات قهرماني آسيا مي شويم که با توجه به مصدوميت شبنم عليخاني او را در ترکيب تيم ملي نداريم. عليخاني در جام باشگاه هاي آسيا دچار مصدوميت از ناحيه ساعد دست شد. در تمريناتي که دراين مرحله از اردوها داشت نيز از ناحيه پا دچار مصدوميت شد. با توجه به تشديد مصدوميت عليخاني از پاسورهاي ديگر در ترکيب تيم ملي استفاده مي‌کنيم.

قهرماني در پاسخ به اين سوال که آيا نبود عليخاني در ترکيب تيم ملي تاثير گذار است، گفت: به هرحال شبنم عليخاني بازيکن با تجربه اي است. اما خدا را شکر در اردوي تيم ملي سه پاسور داشتيم که به لحاظ عملکرد در سطح بالايي هستند و حتي انتخاب را براي ما سخت کرده بود.

وي يادآورشد: در اردوي ويتنام 17 بازيکن را دراختيار داشتيم. تمامي اين بازيکنان را محک زديم تا در نهايت 14 ملي پوش را انتخاب کرديم. اردوي ويتنام خيلي خوب و موثر بود.اگرچه فضاي سالن خيلي مطلوب نبود اما با توجه به نزديکي شرايط آب وهوايي ويتنام و کشور فيليپين (ميزبان برگزاري رقابت هاي قهرماني آسيا) بازيکنان تيم به اين هم هوايي رسيدند.

سرمربي تيم ملي واليبال بانوان تصريح کرد: پس از بازگشت از مسابقات ويتنام اعضاي تيم دوروز استراحت کردند وتمرينات خود را به سرعت شروع و نقاط ضعف و قوت تيم را برطرف کرديم. در حال حاضر آماده‌ايم براي بازي هاي خوب در مسابقات قهرماني آسيا.

ارسال در: جمعه 13 مرداد ساعت 14:58 (1396/5/13)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن