روني: بعيد مي‌دانم کسي بتواند رکوردهايم در منچستريونايتد را بشکند
شماره خبر : 138991
کاپيتان سابق شياطين سرخ مي‌گويد احتمال اينکه کسي بتواند رکورد گلزني او را در اين تيم بشکند ضعيف است.

 وين روني تابستان امسال پس از 13 سال حضور در منچستريونايتد به تيم سابقش اورتون برگشت تا دومين دوره بازيگري‌اش را در اين تيم تجربه کند.

روني 31 ساله در من‌يونايتد رکورد 44 ساله سر بابي چارلتون را به عنوان برترين گلزن تيم شکست و با 253 گل رکوردي را به ثبت رساند که سرالکس فرگوسن، سرمربي اسطوره‌اي شياطين سرخ معتقد است هرگز شکسته نخواهد شد.

روني در اين خصوص گفت: درباره آينده هرگز نمي‌توان با قاطعيت اظهار نظر کرد. اگر منچستريونايتد بازيکني مانند مسي يا رونالدو جذب کند، اين رکورد هم ممکن است بشکند.

کاپيتان سابق شياطين سرخ که در اين تيم 16 بار مدال قهرماني به گردن آويخت، ادامه داد: با اين حال من فکر مي‌کنم که در فوتبال امروز، بازيکنان واقعاً لازم نيست که براي مدتي طولاني در يک باشگاه بمانند. تنها راهي که مي‌توانم تصور کنم کسي اين رکورد را بشکند اين است که يک بازيکن همان‌قدر در منچستريونايتد بازي کند که من در اين تيم حضور داشتم. رکوردي که من در من‌يونايتد برجاي گذاشتم، ميراثي فوق‌العاده است. من از دوران موفق حضورم در اين باشگاه، خاطراتي فوق‌العاده دارم. رفتن به منچستريونايتد براي من فوق‌العاده بود.

روني ادامه داد: هوادارن منچستريونايتد مرا دوست داشتند و من هم عاشق بازي با بازيکنان اين تيم بودم اما ديگر وقتش شده بود که مسير ديگري را در پيش بگيريم و احساس مي‌کنم که قطعاً تصميمي درست اتخاذ کرده‌ام. بردن جام اتحاديه و ليگ اروپا با منچستريونايت در فصل گذشته عالي بود اما گاهي اوقات اوضاع براي من سخت بود چون احساس نمي‌کردم که به اندازه کافي در کسب اين جام‌ها سهيم بوده‌ام. با اين حال لحظه خاص فصل گذشته براي من زماني بود که رکورد سربابي را شکستم که لحظه غرورانگيزي بود.

کاپيتان تيم ملي انگليس اعتراف کرد اولين بازي رسمي‌اش در گوديسون پارک پس از بازگشت به اورتون روزي احساسي را براي او خواهد ساخت. او عنوان کرد: بدون شک اولين بازي‌ام بعد از بازگشت به اورتون برابر استوک‌سيتي يک روز خاص را خواهد ساخت. اميدوارم که آن بازي را ببريم و من هم سعي خواهم کرد که گل بزنم.

ارسال در: يکشنبه 15 مرداد ساعت 15:38 (1396/5/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن