شجاعي و حاج‌صفي به آرمان‌هاي کشور و شهدا بي‌احترامي کردند/ اين دو نبايد به تيم ملي دعوت شوند
شماره خبر : 139010
بازيکن پيشين فوتبال ايران گفت: اقدام شجاعي و حاج‌صفي اصلا خوب نبود و آنها به آرمان‌هاي 80 ميليون ايراني و شهدا بي‌احترامي کردند.

هادي آهنگران  در خصوص حضور مسعود شجاعي و احسان حاج‌صفي در ديدار مقابل نماينده رژيم اشغالگر قدس، اظهار داشت: اقدام اين بازيکنان اصلا خوب نبود و آنها به آرمان‌هاي 80 ميليون جمعيت ايران و شهدا بي‌احترامي کردند. بحث عدم حضور  نمايندگان ايران مقابل نمايندگان رژيم غاصب اسرائيل از سال 1348 مسئله بوده و آن زمان با حضور هاپوئل اسرائيل در ايران ما قصد بازي مقابل اين تيم را نداشتيم.

وي افزود: آن زمان رژيم شاهنشاهي از اسرائيل حمايت مي‌کرد اما مردم و ورزشکاران با اين اقدام مبارزه مي‌کردند ولي نمي‌دانم در شرايط فعلي چطور اين بازيکنان قبول کردند مقابل نماينده رژيم اشغالگر قدس به ميدان بروند. امثال حاج‌صفي و شجاعي نبايد فراموش کنند از کجا و چه شرايطي به موقعيت فعلي رسيدند و هر چه درآمد و اعتبار دارند از فوتبال ايران است. آيا اين بازيکنان که پول‌هاي زيادي از فوتبال ايران به دست آوردند تا به حال اقدامي براي مردم انجام داده‌اند که حالا به خود اجازه مي‌دهند مقابل رژيم غاصب صهيونيستي به ميدان بروند؟

بازيکن يپيشين فوتبال ايران تاکيد کرد: با اقدام اين بازيکن دل مردم آتش گرفت و که اگر اين نفرات به نظام جمهوري اسلامي اعتقاد داشتند و پايبند بودند نبايد مقابل آنها بازي مي‌کردند. در ساليان اخير بيش از 200 ورزشکار مقابل نمايندگان رژيم غاضب صهيونيستي به ميدان نرفتند و حتي قيد مدال طلاي جهان و المپيک را زدند اما اين نفرات به خاطر پول اين کار را نکردند.

آهنگران با تاکيد بر برخورد سفت و سخت با اين بازيکنان يادآور شد: شجاعي و حاج‌صفي آخر فوتبال خود هستند و اگر هر باشگاهي در ايران اين نفرات را بپذيرد مرتکب خيانت شده است. تيم ملي نيز بايد براي هميشه آنها را کنار بگذارد و مطمئن باشيد با نبود آنها هيچ اتفاقي نخواهد افتاد. من با کي‌روش اختلاف سليقه دارم اما او در اين ساليان اخير نشان داده که نبود هيچ بازيکني به تيم ملي لطمه نزده است. شجاعي که کاملا به پايان فوتبال خود نزديک شده است اما حاج صفي شرايط بهتري دارد ولي با اين وجود با توجه به اقدام آنها نبايد ديگر در تيم ملي جايي داشته باشند.

ارسال در: دوشنبه 16 مرداد ساعت 13:54 (1396/5/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن