کتک‌کاري بازيکن تراکتورسازي و مدافع پيکان در هتل المپيک
شماره خبر : 139027
دو نفر از بازيکنان تراکتورسازي و پيکان ظهر امروز (پنجشنبه) در هتل المپيک با يکديگر درگيري شديدي پيدا کردند.

 ظهر امروز در محل برپايي اردوي تيم‌هاي تراکتورسازي و پيکان تهران که براي ديدار مقابل استقلال و ذوب‌آهن در هتل المپيک تهران مستقر شده‌اند، اتفاق عجيبي رخ داد و دو نفر از بازيکنان اين دو تيم با يکديگر درگيري شديدي پيدا کردند.

داستان از جايي شروع شد که فرزاد حاتمي و اميرحسين صادقي که در جريان ديدار دوستانه پيش از آغاز شانزدهمين دوره ليگ برتر دو تيم تراکتورسازي و پيکان با يکديگر درگير و باعث نيمه تمام ماندن بازي شدند، در زمان صرف ناهار با يکديگر روبه‌رو مي‌شوند. دو نفر از بازيکنان تراکتورسازي سعي مي‌کنند آنها را با يکديگر آشتي بدهند و قائله را ختم به خير کنند، اما حاتمي و صادقي هيچ‌کدام کوتاه نمي‌آيند. صادقي، حاتمي را مقصر آن اتفاقات مي‌داند و حاتمي هم صادقي را. مشاجره لفظي اين دو بازيکن از اينجا شروع و در ادامه به درگيري فيزيکي ختم مي‌شود.

حتي کار به جايي مي‌رسد که حاتمي بشقاب خودش را با عصبانيت به زمين مي‌کوبد و چند بشقاب ديگر نيز سر ميز نهار مي‌شکند. در ادامه، فرزاد حاتمي در حرکتي عجيب، يکي از صندلي‌ها را برمي‌دارد و آن را به سمت اميرحسين صادقي پرتاب مي‌کند، اما خوشبختانه مشکلي براي مدافع پيکان پيش نمي‌آيد.

ارسال در: پنجشنبه 19 مرداد ساعت 18:15 (1396/5/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن