افشاگري خبرنگار برزيلي درباره دليل نيمار براي جدا شدن از بارسلونا
شماره خبر : 139048
يک خبرنگار برزيلي درباره زمان و ماجرايي که ستاره پيشين بارسلونا تصميم به ترک اين تيم و پيوستن به پارسن‌ژرمن گرفت، افشاگري کرد.

 خيلي‌ها تصور مي‌کنند که نيمار در يکي دو ماه اخير يا حداکثر در پايان فصل گذشته تصميم به ترک بارسلونا گرفته بود اما اکنون يکي از هموطنان او ادعا کرده است که اولين جرقه‌اي جدايي اين بازيکن برزيلي از آبي‌و‌اناري‌ها بعد از پيروزي تاريخي 6 بر يک بارسا برابر PSG در دور برگشت مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا بوده است.

کسي که اين ادعا را کرده خبرنگار برزيلي به نام مارسلو برچين است که از جزئيات قرارداد نيمار با پاري‌سن‌ژرمن مطلع است. او به شبکه RMC‌گفت: 28 مارس (هشتم فروردين) تيم‌هاي ملي برزيل و پاراگوئه بازي داشتند و نيمار در رختکن تيم ملي برزيل به هم‌تيمي‌هايش گفت که مي‌خواهد بارسلونا را ترک کند. چيزي که او گفت اين بود که بعد از پيروزي 6 بر يک بارسا برابر PSG، در حالي که او آن کسي بود که گل تأثيرگذار بازي را به ثمر رساند، اين ليونل مسي بود که بيش از همه مورد توجه و تشويق هواداران قرار گرفت و روز بعد از بازي تيتر همه رسانه‌ها درباره او بود.

برچين ادامه داد: رابطه نيمار با مسي بسيار خوب است اما بعد از آن بازي بود که او فهميد هرگز نمي‌تواند به مرد شماره يک بارسلونا تبديل شود و به همين دليل تصميم گرفت که از بارسلونا برود.

نيمار هفته گذشته با قراردادي به ارزش 222 ميليون يورو پس از 4 سال حضور در نوکمپ بارسلونا را به مقصد پاريس ترک کرد و به گران قيمت‌ترين بازيکن دنيا تبديل شد.

ارسال در: جمعه 20 مرداد ساعت 13:28 (1396/5/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن