پيروزي عابدخجسته برابر حريف روس
شماره خبر : 139065
در ادامه اولين روز مسابقات بين‌المللي بدمينتون بلغارستان، ثمين عابدخجسته با پيروزي برابر حريف روسي خود به مرحله بعد راه يافت.

 به نقل از روابط عمومي فدراسيون بدمينتون، در اين ديدار عابدخجسته  در مصاف با حريف روسي خود توانست وي را با نتيجه 2 بر يک شکست دهد و به دور بعد راه يابد.

بازيکنان اعزامي به اين رقابت‌ها متشکل از امير جباري ، مهدي انصاري ، هديه شمش و ثمين عابد خجسته هستند. اين تيم را مرتضي ولي دروي و فريبا جلاليان به عنوان مربيان همراهي مي کنند.

سروش اسکندري ، آرمين زکي زاده ، ثريا آقايي و سارا دلاوري ملي پوشان رده سني بزرگسالان هستند که روز بيست و دوم مرداد ماه جاري تهران را به مقصد بلغارستان ترک خواهند کرد.

مسابقات بين المللي بدمينتون جوانان بلغارستان در روزهاي بيستم تا بيست دوم مرداد ماه جاري در شهر پازارژيک برگزار مي شود و رقابت هاي بين المللي  بدمينتون بزرگسالان بلغارستان در روزهاي بيست و سوم تا بيست و ششم مرداد ماه جاري در شهر صوفيا برگزار خواهد شد.

تيم بدمينتون جوانان پس از پايان رقابت هاي خود به تيم بزرگسالان بدمينتون کشورمان خواهد پيوست تا در مسابقات بزرگسالان شرکت کند.

مسابقات بين المللي بدمينتون بلغازستان  در روزهاي بيستم الي بيست و ششم مرداد ماه جاري با شرکت 23 تيم خارجي در دو رده جوانان و بزرگسالان در اين کشور برگزار مي شود.

ارسال در: جمعه 20 مرداد ساعت 23:17 (1396/5/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن