برنامه پرسپوليسي‌ها تا بازي با الاهلي مشخص شد
شماره خبر : 139072
بازيکنان تيم فوتبال پرسپوليس تا ديدار مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا هفت جلسه تمريني را پشت سر مي‌گذارند.

به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، پرسپوليس تا بازي با الاهلي عربستان در چارچوب مرحله يک چهارم ليگ قهرمانان آسيا، هفت جلسه تمرين و بازي با سياه‌جامگان در چارچوب ديدارهاي ليگ برتر را پيش‌رو دارد.

سرخپوشان تا بازي با سياه‌جامگان سه جلسه تمرين خواهند داشت. تمرين امروز يکشنبه قرار بود در زمين شماره دو ورزشگاه آزادي برگزار شود، ولي با توجه به زمان اعلامي از سوي مسئولان زمين، برانکو ايوانکوويچ ترجيح داد تمرين را در ساعت از قبل اعلام شده در ورزشگاه شهيد کاظمي برگزار کند.

بنابر اعلام محمود خوردبين، تيم فوتبال پرسپوليس فردا (دوشنبه) ساعت 17:30 در ورزشگاه شهيد کاظمي تمرين خواهد داشت. روز سه‌شنبه بازيکنان ابتدا در هتل المپيک حاضر خواهند شد و پس از ناهار و استراحت از ساعت 17:30 در زمين شماره دو ورزشگاه آزادي تمرين مي‌کنند.

سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس همچنين اعلام کرد: سرمربي تيم براي پنجشنبه به بازيکنان استراحت خواهد داد.

تمرين روز جمعه ساعت 17:30 انجام مي‌شود و آخرين تمرين در تهران براي بازي با الاهلي ساعت 10 صبح روز شنبه انجام مي‌شود که به منزله شروع اردو خواهد بود و اعضاي تيم پس از اين تمرين و صرف ناهار و استراحتي که خواهند داشت، براي پرواز به مسقط راهي فرودگاه خواهند شد.

تنها نماينده باقي مانده ايران در ليگ قهرمانان آسيا، در روزهاي يکشنبه و دوشنبه نيز در مسقط تمرين مي‌کند. تمرين دوشنبه هم طبق ضوابط مسابقات، در ورزشگاه محل برگزاري مسابقه انجام مي‌شود.

ارسال در: يکشنبه 22 مرداد ساعت 19:00 (1396/5/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن