نوازي: انتقاد برخي از پيشکسوتان با هدف‌هاي شخصي صورت مي‌گيرد/ منصوريان نياز به حمايت دارد
شماره خبر : 139108
مدافع - هافبک پيشين تيم فوتبال استقلال معتقد است، در انتقاد برخي از پيشکسوتان اين تيم بحث شخصي در ميان است.

محمد نوازي در مورد نتايج ضعيف استقلال در ليگ امسال و انتقادهاي صورت گرفته از عليرضا منصوريان گفت: بحث ناراحتي هواداران و انتقاداتي که آنها انجام مي‌دهند با انتقادات پيشکسوتان متفاوت است. برخي از پيشکسوتان مصاحبه‌هاي هدف‌دار انجام مي‌دهند که بحث شخصي در ميان است و اين اصلاً درست نيست. منصوريان پارسال هم در شروع ليگ شرايط خوبي را با استقلال تجربه نمي‌کرد، اما بعدها نتيجه گرفت و همه به‌به و چه‌چه مي‌کردند.

نوازي ادامه داد: استقلال قبل از شروع ليگ با محروميت سه بازيکن خودش مواجه شد و مصدوميت چند بازيکن هم به اين تيم ضربه زد. منصوريان هم دوست دارد که هواداران خوشحال به خانه بروند و دلش نمي‌خواهد که چنين شرايط ايجاد شود. منصوريان مي‌خواهد که از طرف هواداران و پيشکسوتان مورد حمايت قرار بگيرد و نبايد پيشکسوتان پشت او را خالي کنند. من معتقدم به او بايد فرصت داد.

مدافع - هافبک پيشين تيم فوتبال استقلال در واکنش به انتقادات صورت گرفته از پژمان منتظري در اين تيم تأکيد کرد: وقتي يک تيم نتيجه نمي‌گيرد طبيعتاً تمام بازيکنان عملکرد خوبي نداشته‌اند. مطمئناً شرايط استقلال تغيير خواهد کرد و مهم اين است که مشکل گل‌زني هم برطرف شود تا استقلال هم بتواند نتايج خوبي بگيرد.

نوازي در مورد مهلت باشگاه استقلال به منصوريان براي دو بازي آينده گفت: صحبت خاصي در اين زمينه ندارم. فقط اميدوارم بردهاي استقلال از جام حذفي آغاز شده و در ليگ برتر هم ادامه پيدا کند.

ارسال در: دوشنبه 6 شهريور ساعت 14:41 (1396/6/6)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن