اسدي: حمايت از رشته‌هاي پرمدال هميشه در حد شعار مانده است/ بايد از قايقراني حمايت شود
شماره خبر : 139163
قايقران کشورمان گفت: در بين رشته‌هاي پر مدال قايقراني است که مدال‌آور بوده و بايد از اين رشته حمايت شود تا بتوانيم مدال‌ها را حفظ کنيم.

فرزين اسدي در خصوص مسابقات آب‌هاي آرام قهرماني آسيا اظهار داشت: سطح مسابقات قهرماني آسيا هميشه بالاست و با توجه به اينکه سال آينده بازي‌هاي آسيايي است همه کشورها با قدرت وارد مسابقات شدند. حضور قدرتمند تيم‌ها هم به دليل اهميت رقابت‌ها است و هم اينکه خودشان را محک بزنند و ببيند قبل بازي‌هاي جاکارتا در چه حدي قرار دارند. از الان مي‌توان فهميد در جاکارتا چقدر بازي‌ها کيفيت خواهد داشت.

وي در ادامه افزود: به نظرم در مسابقات قهرماني آسيا همان چيزهايي که پيش‌بيني مي‌شد رقم خورد. البته مدال نقره در کاياک دو نفره اصلا جزو پيش بيني‌ها نبود. من و احمدرضا طالبيان در اين بخش تنها 14 روز تمرين داشتيم اما موفق به کسب مدال نقره شديم.

قايقران کشورمان خاطرنشان کرد: در مقدماتي کاياک دو نفره خيلي بد بوديم و حريفان فکر کردند که در همين حد هستيم اما در فينال نشان داديم که وضعيت خوبي داريم و نقره گرفتيم.

وي عملکرد قايقرانان ايران را خوب ارزيابي کرد و گفت: به هر حال همه کشورها سرمايه‌گذاري خوبي در رشته‌هاي پر مدال کردند که قايقراني هم يکي از اين رشته‌هاست. واقعا سطح رقابت‌هاي قهرماني آسيل بالا رفته است و در اين چند سال هم آسيا وارد مدال‌آوري جهاني شده و خيلي سطح مسابقات بالاست.

اسدي يادآور شد: همه بچه‌ها با غيرت پارو زدند و جنگيدن و محدوديت‌ها و کمبودها را فراموش کردند و براي ايران مبارزه کردند اما مطمئنا براي جاکارتا وضعيت فرق دارد.

ملي‌پوش قايقراني کشورمان افزود: ما هميشه گفتيم حمايت لازم است اما وضعيت همان طور است. برنامه‌هاي فدراسيون براي مسابقات عملي مي‌شود اما با اين نگاه به قايقراني روند رو به رشد سرعت کمي دارد و شايد در بلند مدت عقب بيفتيم.نمي‌دانم چرا حمايت از رشته‌هاي پرمدال هميشه در حد شعار مانده است. در بين رشته‌هاي پر مدال قايقراني است که مدال‌آور بوده و بايد از اين رشته حمايت شود تا بتوانيم مدال‌ها را حفظ کنيم.

ارسال در: شنبه 29 مهر ساعت 12:57 (1396/7/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن