کلانتري: مديريت‌هاي طولاني آفت ورزش است
شماره خبر : 139249
نامزد انتخابات فدراسيون تکواندو گفت: مهم‌ترين برنامه من براي حضور در مجمع انتخابات فدراسيون ايجاد انسجام در جامعه تکواندو است.

مختار کلانتري اظهار داشت: پولادگر مرد شريفي است و خدمات زيادي به تکواندو داشته است. کارهاي ايشان قابل تقدير است. اما به نظرم در شرايط کنوني انسجام لازم در جامعه تکواندو وجود ندارد.

وي افزود: معتقدم اگر تصميمات براساس خرد جمعي صورت بگيرد توفيقات بين‌المللي چه در بعد قهرماني و چه روابط بين‌المللي بيشتر خواهد بود.

رئيس سابق فدراسيون تکواندو ادامه داد: برنامه‌هاي بعدي من شامل توجه ويژه به بحث تيم ملي و مدال آوري در مسابقات مختلف بين‌المللي است. متاسفانه مدتي است که از موفقيت‌هاي تکواندو در ميادين بين المللي کمي کاسته شده است. اعزام مربيان کشورمان به ديگر کشورها براي امر مربيگري نيز همچنين. ما در اين موضوع بسيار مستعد هستيم و مي‌توانيم در اين زمينه به مربيان کمک کنيم تا براي آموزش تکواندو به تيم‌هاي ديگر بپيوندند.

کلانتري تاکيد کرد: با توجه به جايگاهي که تکواندو ايران در سطح جهان دارد اما در کسب کرسي‌هاي بين‌المللي خيلي خوب عمل نکرديم و بايد از اين پتانسيل خود به خوبي استفاده کنيم.

وي درباره مديريت پولادگر گفت: من از عملکرد فدراسيون انتقاد نکرده‌ام. در جايي که لازم بوده است هم دفاع کرده‌ام. اگرچه در شرايط فعلي معتقدم همدلي و انسجام لازم ديده نمي‌شود. انگيزه‌ها گويا کم شده است. زماني که انگيزه‌اي وجود نداشته باشد موفقيت‌ها نيز کمرنگ خواهد بود.

نامزد رياست فدراسيون تکواندو يادآور شد: يکي از مواردي که بايد به آن توجه داشت انتخاب روساي هيئت‌هاي استاني است. رئيس فدراسيون روساي هيئت ‌ها را انتخاب مي‌کند. هيئت‌ها نيز رئيس را، به نظرم در اين فضا رقابت به معناي واقعي شايد اجرا نشود.

مختار کلانتري تصريح کرد:طولاني بودن مديريت روساي فدراسيون‌ها نيز مي‌تواند آفت باشد. چه خوب بود که مديريت‌ها زمان خاصي داشت. مثلا بعد دو دوره اجازه ورود به افراد جديد را مي‌دادند. در اين مقطع معتقدم مديريت فدراسيون بايد تغيير کند و افراد جديد با تفکرات جديد و برنامه ريزي‌هاي تازه تر پا به ميدان بگذارند.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا تا پايان رقابت انتخاباتي مي‌ماند و يا به نفع فرد خاصي کنار مي‌کشد، گفت: افرادي که براي حضور در انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند افراد با تجربه‌اي هستند. اما انتخابات همواره به اين شکل بوده که رقابت جدي بين دو، سه نفر خواهد بود. شايد شرايط به شکلي بود که به نفع نامزدي کنار بروم اما فعلا چنين تصميمي را نگرفته‌ام. اميدوارم بهترين فرد انتخاب شود تا با مديريت و تدبير خوب سکان فدراسيون را به دست بگيرد و اين فدراسيون را به سرمنزل مقصود برساند.

ارسال در: دوشنبه 1 آبان ساعت 09:30 (1396/8/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن