بلوکباشي: از ته قلبم آرزوي انتخاب احمدزاده و حسيني را دارم
شماره خبر : 139648
ملي‌پوش فوتبال ساحلي کشورمان گفت: شرايط بدني و تاکتيکي تيم ما براي شروع مسابقات جام بين قاره‌اي ايده آل است.

به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، فريد بلوکباشي در مورد شرايط تيم ملي فوتبال ساحلي کشورمان اظهار داشت: پس از حضور مارکو اوکتاويو تمرينات بسيار خوبي را پشت سر گذاشته‌ايم و از نظر بدني و تاکتيکي تقريبا به آن چيزي که مدنظر کادرفني بوده نزديک شده‌ايم.

 
وي ادامه داد: خوشبختانه شرايط اردويي مناسبي داشتيم و بازيکنان تلاش زيادي انجام داده اند، چراکه جام بين قاره‌اي مسابقات مهمي بشمار مي‌رود و همه تيم‌ها با آمادگي کامل به اينجا آمده اند.
 
بازيکن باتجربه تيم ملي فوتبال ساحلي افزود: با تيم‌هاي همگروه‌مان پيش از اين بار‌ها بازي کرده‌ايم و از طرفي اوکتاويو و هاشم‌پور آناليز بسيار خوبي از تيم‌ها دارند. دو تيم پاراگوئه و مکزيک که از آمريکاي جنوبي هستند و به روش بازي‌شان آگاهي داريم و روسيه هم که کاملا شناخته شده است.
 
وي ادامه داد: از نظرم برزيل و پرتغال و البته به طور مشخص تيم برزيل تيم‌هايي هستند که به عنوان رقباي قدرتمند در آن گروه قرار دارند. البته تمام تيم‌هايي که در مسابقات امسال حاضر شده‌اند بسيار قدرتمند هستند.
 
بلوکباشي تاکيد کرد: بدون شک هدف اوليه ما کسب مقام اول مسابقات است. البته شکست برزيل کار سختي است، اما اميدواريم تا با حضور اوکتاويو بتوانيم براي دومين بار اين تيم را شکست بدهيم. به طور کلي به اينجا آمده‌ايم تا با دست پر و حداقل با رفتن روي سکو به ايران برگرديم تا به نوعي زحمات فدراسيون، کادرفني و حتي تلاش‌هايي که در اردو‌هاي پيشين انجام داديم را پاسخگو بوده باشيم.
 
وي ادامه داد: بايد از مديران عامل، مربيان و همه دست اندرکاران و بازيکنان ليگ برتر فوتبال ساحلي تشکر کنم که در آمادگي وضعيت بدني بازيکنان تاثير بسزايي دارند و حتي از تمام عوامل ليگ دسته يک که به عنوان پايه‌هاي حياتي براي ليگ‌برتر بشمار مي‌روند. اميدوارم تا نمايندگان لايقي براي جامعه فوتبال ساحلي باشيم.
 
بلوکباشي در پايان گفت: به برادرم محمد احمدزاده و همچنين پيمان حسيني به خاطر قرار گرفتنشان در جمع سه نامزد نهايي برترين بازيکنان و دروازه‌بان‌هاي جهان را تبريک مي‌گويم و برايشان به عنوان نمايندگان شايسته فوتبال ساحلي ايران و هشتاد ميليون ايراني از صميم قلبم آرزوي موفقيت دارم تا مزد زحمات چندين ساله و خالص خود را بگيرند. همچنين روز مربي که پشت سر گذاشتيم به تمام مربياني که در فوتبال چمني و فوتبال ساحلي برايم زحمت کشيده‌اند تبريک مي‌گويم.
ارسال در: دوشنبه 8 آبان ساعت 13:27 (1396/8/8)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن