شايد براي ترکيه مبارزه کنم/ پس از ازدواجم حتي يک بار هم به ايران نيامدم
شماره خبر : 139708
ملي‌پوش سابق تکواندو گفت: خودم دوست دارم براي کشورم مبارزه کنم اما پس از ازدواجم حتي يک بار هم به ايران نيامدم.
مهران عسگري در خصوص پيشنهاد مربيگري فدراسيون تکواندوي ترکيه اظهار داشت: از اين کشور پيشنهاد همکاري با تيم ملي به عنوان مربي را دارم اما فعلا اين پيشنهاد را قبول نکردم چون قصد دارم به دنياي قهرماني برگردم و دوباره روي شياپ چانگ بروم. البته فاصله زيادي بين من و دنياي قهرماني افتاده که به اميد خدا اين فاصله از بين ميرود و من دوباره به تکواندو برمي‌گردم.

وي افزود: فعلا با برخي از تکواندوکاران ترکيه کار مي‌کنم اما بيشتر وقت خودم را صرف تمرينات همسرم کردم تا «نور تاتار» در فرم ايده‌آل قرار داشته باشد.

ملي‌پوش سابق تکواندو در پاسخ به اين سوال که آيا قصد دارد براي ايران مبارزه کند، گفت: خودم دوست دارم براي کشورم مبارزه کنم اما پس از ازدواجم حتي يک بار هم به ايران نيامدم. به هر حال سخت است همسرم در ترکيه باشد و من در ايران مبارزه کنم و به همين خاطر شايد براي ترکيه روي شياپ چانگ بروم.

وي ادامه داد: من تازه 30 سال سن دارم و بازگشت به دنياي قهرماني برايم در اولويت است و اين موضوع را با جديت پيگيري مي‌کنم.بايد ببينيم خدا چه مي‌خواهد و اگر قسمت باشد باز هم مبارزه مي‌کنم.

عسگري در خصوص انتخابات فدراسيون تکواندو گفت: من به جز پولادگر هيچ کدام از کانديداهاي رياست فدراسيون را نمي‌شناسم اما اميدوارم هر شخصي که رئيس اين فدراسيون شد، تکواندوي ايران را احيا کند.

ارسال در: سه شنبه 9 آبان ساعت 22:55 (1396/8/9)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن