پهلوان‌زاده: نگاه بدي به شطرنج ايران در فدراسيون جهاني وجود ندارد
شماره خبر : 139739
رئيس فدراسيون شطرنج گفت: 430 ورزشکار از 16 کشور جهان در مسابقات شطرنج جام پايتخت شرکت کرده بودند و رقابت‌ها از کيفيت خوبي برخوردار بود.

مهرداد پهلوان‌زاده در حاشيه مراسم اختتاميه رقابت‌هاي شطرنج جام پايتخت اظهار داشت: 430 ورزشکار از 16 کشور جهان در اين مسابقات شرکت کرده بودند و رقابت‌ها از کيفيت خوبي برخوردار بود و در نهايت نيز نماينده روسيه به مقام قهرماني دست يافت.

رئيس فدراسيون شطرنج در خصوص جوايز مالي اين مسابقات عنوان کرد: جايزه اين مسابقات به نسبت دوره‌ قبل 2 هزار دلار افزايش داشته است و به 12 هزار دلار رسيده است.

پهلوان‌زاده در پاسخ به اين سوال که با توجه به بدهي فدراسيون شطرنج بابت برگزاري مسابقات جهاني بانوان به فدراسيون جهاني، ميزباني اين رقابت‌ها مشکلي براي فدراسيون ايجاد نخواهد کرد، گفت: آن بدهي فقط مربوط به مسابقات قهرماني بانوان جهان بود و به جز آن ما بدهي ديگري به فدراسيون جهاني نداريم.

وي با تاکيد بر استقبال خوب از مسابقات شطرنج جام پايتخت، تاکيد کرد: با توجه به افزايش جوايز استقبال خوبي از اين مسابقات صورت گرفته است و شاهد مسابقات بسيار خوبي بوديم.

رئيس فدراسيون شطرنج در پايان در خصوص برنامه‌هاي فدراسيون شطرنج ايران براي ميزباني مسابقات خاطر نشان کرد: فدراسيون شطرنج ايران ميزبان 6 مسابقه خواهد بود و نگاه بدي به شطرنج ايران در فدراسيون جهاني وجود ندارد.

ارسال در: سه شنبه 9 آبان ساعت 17:10 (1396/8/9)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن