حسيني: همه عناوين فردي ساحلي جهان را مي‌خواهيم
شماره خبر : 139873
دروازه بان تيم ملي فوتبال ساحلي ايران اعلام کرد ديدار امشب با روسيه پلي براي رسيدن به موفقيت هاي بعدي خواهد بود.
 پيمان حسيني درباره شرايط تيم ملي ايران در مسابقات جام بين قاره اي فوتبال ساحلي عنوان کرد: در بازيهاي جام بين قاره اي همانند مسابقات جام جهاني بايد بدون کوچکترين اشتباه در زمين مسابقه حاضر شد، در مرحله گروهي تا الان دو بازي را پشت سر گذاشته ايم که بازيهاي بسيار سختي بودند که دليل آن هم بازي بسيار فيزيکي مکزيک و پاراگوئه است.


وي ادامه داد: امشب هم به مصاف روسيه مي رويم که به نوعي حريف سنتي ما بشمار مي‌رود و مي دانيم که بازي سختي در پيش داريم. روسيه تيمي بسيار باتجربه است؛ اما هر بازي و بخصوص اين ديدار براي ما حکم فينال را دارد و همه تمرکزمان روي تک بازيها و پيروزي در هر مسابقه است تا در نهايت با سه پيروزي به عنوان سرگروه عازم مرحله نيمه نهايي شويم.


دروازه بان تيم ملي ساحلي ايران همچنين گفت: در صورتي که امشب پيروز شويم به عنوان سرگروه به مسابقه مرحله بعد مي رويم. به هرحال همگي مي دانيم که سطح برزيل يک پله بالاتر از بقيه تيم ها است. هدف امسال ما شکست دادن برزيل است و ترجيح مي دهيم در فينال با اين تيم رو به رو شويم. در واقع همه تلاشمان را بکار مي گيريم تا با پيروزي برابر روسيه به عنوان تيم نخست به نيمه نهايي و پس از آن به فينال برويم.


کانديداي انتخاب برترين دروازه بان جهان در سال ???? درباره مهارهاي ديدني خود در دو بازي گذشته گفت: تا زماني که پيراهن مقدس تيم ملي را بر تن داشته باشم سعي مي کنم تا وظايفي که مربيان تيم ملي برايم مشخص مي کنند را به بهترين شکل انجام بدهم. همه هدفم هميشه کمک به تيم بوده و خود را در اختيار تيم مي دانم.


وي افزود: اميدوارم تا همانند جام جهاني تمامي بچه ها انقدر خوب کار کنند که تمامي عناوين فردي در مسابقات جام بين قاره اي هم به بازيکنان ايران برسد. وقتي هدف اصلي بازي تيمي و کمک به يکديگر باشد، بدون شک اين اتفاق ممکن مي شود، البته هدف اول همه ما کسب پيروزي و همينطور مقام مناسب است. اميدوارم نتايج تيمي خوبي داشته باشيم و بار ديگر از آبروي ايران در فوتبال ساحلي جهان دفاع کنيم.


حسيني در پايان گفت: خوشبختانه تيم برنامه خيلي خوبي دارد و روز به روز در حال پيشرفت است. در درجه نخست حفظ کيفيت فعلي و پس از آن باز هم پيشرفت را در دستور کار داريم و در واقع اين هدف مشترک فدراسيون فوتبال، دپارتمان فوتبال ساحلي و تمام بازيکنان تيم ملي است.

ارسال در: پنجشنبه 11 آبان ساعت 13:57 (1396/8/11)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن