ميرشکاري: برزيل از همه تيم‌ها قوي‌تر است
شماره خبر : 139917
بازيکن جوان تيم ملي فوتبال ساحلي کشورمان به مسابقات بين قاره‌اي، لقب جام جهاني را داد.

 به نقل از سايت رسمي فدراسيون فوتبال، علي ميرشکاري درباره گلزني‌اش در ديدار مقابل مکزيک، اظهار داشت: خوشحالم که در اين تورنمنت توانستم اولين گلم براي تيم ملي را به ثمر برسانم. آرزوي قلبي‌ام اين بود که برابر مکزيک به ميدان بروم و گل بزنم که خوشبختانه اين اتفاق رخ داد و با سخت‌کوشي توانستم به تيم مکزيک که خيلي قدرتمند هم بود، گل بزنم.

وي درباره ميزان آمادگي‌اش در جام بين قاره‌اي گفت: شرايط بدني‌ام خوب است و با توجه به اينکه رقابت‌هاي ليگ را تازه پشت سر گذاشته‌ايم، آماد‌ه‌ام.

ملي‌پوش ساحلي کشورمان به تمجيد از سطح مسابقات جام بين قاره‌اي پرداخت و يادآور شد: سطح اين مسابقات نسبت به رقابت‌هاي آسيايي بسيار بالاست و مي‌توان اين تورنمنت را به‌عنوان جام جهاني کوچک لقب داد.

ميرشکاري  با اشاره به ديدار امشب ايران - برزيل، خاطرنشان کرد: همه مي‌دانند که برزيل تيم بسيار قدرتمندي است. البته در اين مسابقات همه تيم‌ها خوب هستند، اما برزيل با توجه به سوابق و تجربياتي که دارد، از تمامي تيم‌ها قوي‌تر است. اميدوارم نتيجه خوبي کسب کنيم و روي سکو برويم.

وي در پايان گفت: براي بازي برابر برزيل آماده‌ام و از خانواده‌ام، فدراسيون و مربيانم تشکر مي‌کنم که با حمايت‌هاي‌شان باعث شدند اکنون در تورنمنت جام بين قاره‌اي حضور داشته باشم.

ارسال در: جمعه 12 آبان ساعت 13:05 (1396/8/12)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن