هميشه در خانه حريف بازي کردن خيلي سخت است
شماره خبر : 140123
بازيکن ملي‌پوش تيم بسکتبال پتروشيمي بندرامام گفت: استراليا سطح بالايي دارد و بايد سعي کنيم خودمان را به سطح اين تيم برسانيم.
 

ارسلان کاظمي در خصوص پيروزي تيمش مقابل شهرداري تبريز از هفته هفتم ليگ برتر بسکتبال گفت: هميشه در خانه تيم حريف بازي کردن خيلي سخت است و ما هم مقابل تيم شهرداري تبريز کار راحتي نداشتيم.

وي ادامه داد: تيم شهرداري تبريز برخلاف ساير تيم‌ها، بسيار سازمان‌دهي شده عمل کرده است. اين تيم حتي يک ماه قبل از شروع مسابقات ليگ برتر تمريناتش را آغاز کرد و تا الان هم بازي‌هاي خوبي انجام داده است. حتي اردوهاي خارجي مناسبي هم داشته است.

ملي‌پوش تيم پتروشيمي بندرامام در رابطه با وضعيت تيم ملي، تصريح کرد: در مسابقات کاپ آسيا  توانستيم عنوان نايب قهرماني را کسب کنيم، البته از اين به بعد بايد سعي کنيم که بهتر از قبل ظاهر شويم. تيم ملي ايران قدرتمند است اما چون تيم‌هاي قدرتمند استراليا و نيوزيلند هم به جمع تيم‌هاي آسيايي اضافه شدند بايد بيشتر از قبل تمرينات قدرتي داشته باشيم.

کاظمي در پايان خاطرنشان کرد: از شرايط تيم ملي چندان اطلاع دقيقي ندارم و بايد منتظر بمانيم تا آخرين وضعيت اردويي تيم ملي مشخص شود. در رابطه با وضعيت کادرفني تيم ملي هم اطلاع خاصي ندارم اما آخرين اطلاعات من تداوم حضور مهران حاتمي به عنوان سرمربي تيم ملي است.

ارسال در: سه شنبه 16 آبان ساعت 12:57 (1396/8/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن