توضيح فدراسيون درباره خوابيدن ملي پوشان در فرودگاه+عکس
شماره خبر : 140195
اين مساله به هيچ عنوان صحت ندارد و عکسي هم که از خوابيدن بچه ها در فضاي مجازي منتشر شد، زمان کمي قبل از پرواز بود

سخنگوي فدراسيون پرورش اندام کشورمان به اتفاقات فرودگاه مادريد و بلاتکليفي و خوابيدن ملي‌پوشان روي زمين واکنش نشان داد.


رضا سلطاني با تشريح اين اتفاق اظهار داشت: رقابت‌هاي پرورش اندام، بادي کلاسيک و فيزيک قهرماني جهان به ميزباني شهر «بنيدورم» برگزار شد که تيم ملي ايران توانست با کسب 5 طلا، 4 نقره و 2 برنز به مقام قهرماني برسد.

به گزارش مهر وي تصريح کرد: ما بعد از اين مسابقات هتل را روز دوشنبه تحويل داديم و با توافق بچه ها قرار شد به مادريد بياييم تا قبل از بازگشت به ايران به خريد و گردش در شهر بپردازيم. پس از اين برنامه که اتفاقا تمامي ملي پوشان با آن موافق بودند به فرودگاه بازگشتيم و صبحانه خورديم. در مجموع حدود 3 يا 4 ساعت زمان تا پرواز داشتيم و چون به دليل ترافيک نمي توانستيم به مادريد برويم و بازگرديم، ترجيح داديم تا زمان دريافت کارت هاي پرواز در فرودگاه بمانيم.

سخنگوي فدراسيون پرورش اندام کشورمان در پايان با رد شايعاتي مثل گرسنگي ملي پوشان در اين مدت گفت: اين مساله به هيچ عنوان صحت ندارد و عکسي هم که از خوابيدن بچه ها در فضاي مجازي منتشر شد، زمان کمي قبل از پرواز بود که ملي پوشان در گوشه اي از سالن فرودگاه، استراحت کردند.ضمنا اينکه گفته اند تيم ملي پرورش اندام در اسپانيا بيش از 12 ساعت انتظار تا زمان پرواز داشتند به هيچ عنوان درست نيست.

توضيح فدراسيون در مورد خوابيدن ملي پوشان در فرودگاه! +عکس
ارسال در: چهارشنبه 17 آبان ساعت 19:06 (1396/8/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن