نشست کميته ملي المپيک برگزار شد
شماره خبر : 140353
نشست هماهنگي کميته ملي المپيک با مسئولان فدراسيون وزنه برداري بعد از ظهر امروز «يکشنبه» برگزار شد.

در ادامه نشست‌هاي هماهنگي کميته ملي المپيک با فدراسيون‌هاي کانديد اعزام به بازي‌هاي آسيايي جاکارتا، رئيس فدراسيون وزنه برداري به همراه سرمربي تيم ملي بزرگسالان اين رشته با حضور در کميته ملي المپيک اهداف و برنامه‌هاي خود براي حضوري قدرتمند در اين دوره از بازي‌ها را تشريح کردند.

در اين نشست که با حضور علي مرادي رئيس فدراسيون و محسن بيرانوند سرمربي تيم ملي بزرگسالان وزنه برداري برگزار شد، اصغر رحيمي رئيس مرکز نظارت بر تيم‌هاي ملي، عاطفه اسلاميان مدير رواحد روابط بين الملل، محمود عبدالهي مدير روابط عمومي و نماينده حراست از کميته ملي المپيک و شروين اسبقيان نماينده وزارت ورزش و جوانان نيز حضور داشتند.

در ابتداي اين نشست رحيمي با تشريح مصوبات جلسات ستاد عالي ورزش و برنامه ريزي کميته ملي المپيک براي اعزام کارواني پر اميد به بازي‌هاي آسيايي 2018 جاکارتا يادآور شد: وزنه برداري هميشه جزو رشته‌هاي موفق و مدال آور ما در بازي‌ها بوده و در بازي‌هاي جاکارتا نيز انتظار همه اهالي ورزش از اين رشته مدال آوري و موفقيت است.

وي ادامه داد: خوشبختانه وزنه برداري روند بسيار خوبي را در پيش گرفته و شاهد موفقيت‌هاي روز افزون اين رشته هستيم که اميدوارم در جهاني پيش رو و بازي‌هاي جاکارتا و المپيک نوجوانان نيز تکرار شود.

در ادامه نشست علي مرادي و محسن بيرانوند برنامه‌ها و سياست گذاري‌هاي فدراسيون و تيم ملي را براي حضوري موفق در ميادين پيش رو اعلام داشتند.

مرادي با تاکيد بر نگاه ويژه فدراسيون به سيستم مبارزه با دوپينگ اظهار داشت: تمام تلاش مجموعه فدراسيون بر اين است تا در تمامي ميادين پيش رو با ورزشکاراني پاک به موفقيت‌هاي ارزشمند دست يابد که براي پياده سازي اين هدف ارزشمند نيازمند حمايت جدي وزارت ورزش و کميته ملي المپيک هستيم.

بيرانوند نيز برنامه‌هاي کادر فني تيم ملي در خصوص اردو‌هاي آماده سازي پيش رو، تعامل با رده‌هاي پايه و نحوه انتخاب ملي پوشان را براي حاضرين توضيح داد.

اسلاميان نيز در خصوص تغيير اوزان و قوانين بازي‌ها توضيحاتي را ارائه کرد که مقرر شد بعد از برپايي نشست فني فدراسيون جهاني و اعلام اوزان جديد از سوي اين نهاد مکاتبات لازم براي ثبت نام اوليه تيم وزنه برداري صورت گيرد.

در پايان اين نشست اسبقيان نماينده وزارت ورزش و جوانان نيز اطمينان داد که وزارت ورزش حمايت لازم و شايسته را از تيم وزنه برداري براي کسب نتايج مورد انتظار بعمل خواهد آورد.

ارسال در: يکشنبه 21 آبان ساعت 17:41 (1396/8/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن