باشگاه پرسپوليس 114 ميليون نداد تا 3 ميليارد بدهکار شود!
شماره خبر : 140477
علي دايي مدعي شد: «با دست‌خط خودم نوشتم و به وکيلم امضا دادم که اگر پرسپوليسي‌ها ماليات مرا طبق قرارداد بپردازند آن‌گاه طلب خودم را خواهم بخشيد.»

 علي دايي مدعي شد: «با دست‌خط خودم نوشتم و به وکيلم امضا دادم که اگر پرسپوليسي‌ها ماليات مرا طبق قرارداد بپردازند آن‌گاه طلب خودم را خواهم بخشيد.»

در همين راستا تحقيق کرده و متوجه شديم علي دايي از دوران سرمربيگري در پرسپوليس زمان مديريت محمد رويانيان بدهي مالياتي 114 ميليون توماني داشته است. شهريار چند مرتبه‌اي هم با مديران کنوني پرسپوليس تماس گرفت بلکه اين بدهي مالياتي پرداخت شود اما چنين اتفاقي نيفتاد. با توجه به مشغله کاري و ضرورت سفر خارجي علي دايي او مجبور شد اين ماليات 114 ميليون توماني را از جيب شخصي خود پرداخت کند. با اين وجود دايي در چند نوبت از طريق وکيل خود به پرسپوليسي‌ها پيغام داد حاضر است طلب خود را ببخشد به شرطي که اين مبلغ 114 ميليون تومان به حسابش واريز شود.

جالب آن که مسئولان پرسپوليس بي‌توجه به پيغام‌هاي علي دايي کار خود را پيش برده و حاضر نشدند چنين پولي را به سرمربي سابق سرخپوشان پرداخت کنند. همين بي‌تفاوتي دلخوري شديد علي دايي را به همراه داشت تا به کميته انضباطي شکايت کرده و خواهان دريافت مطالبات خود از دوران حضور در پرسپوليس طبق قرارداد موجود شود. گفته مي‌شود طلب علي دايي از پرسپوليس رقمي حدود 3 ميليارد تومان است.

عجبا که باشگاه پرسپوليس 114 ميليون تومان را نپرداخت تا امروز به جاي آن با طلبکاري ميلياردي روبه‌رو شود!

ارسال در: سه شنبه 23 آبان ساعت 22:20 (1396/8/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن