درخشش محجوب در نخستين مبارزه/ راه يابي جواد به يک چهارم نهايي
شماره خبر : 140707
ده وزن 100+ کيلوگرم تيم ملي جودو کشورمان در نخستين مبارزه خود نماينده آلمان را شکست داد و به يک چهارم نهايي راه يافت.آخرين مرحله رقابت‌هاي جودو گرند پري در سال 2017 از روز (جمعه) 26 آذرماه آغاز شده و تا امروز (يک‌شنبه) اين رقابت‌ها به ميزباني کشور هلند پيگيري خواهد شد.
امروز جواد محجوب در جدول وزن 100 +کيلوگرم و در حضور 12 جودوکار مقابل جودوکار آلماني به ميدان مي‌رود و با شکست نخستين حريف خود به يک چهارم نهايي راه يافت. محجوب در دومين ديدار به مصاف نماينده هلند رفت.


امروز در آخرين روز از اين مسابقات رامين صفويه در منهاي 100 کيلوگرم ابتدا به مصاف جودوکاري از کشور بلغارستان را رفت و در نخستين مبارزه شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. در اين وزن 14 جودوکار حضور دارند.

اما روز گذشته (شنبه) در وزن 81- کيلوگرم سعيد مولايي پس از استراحت در دور نخست مقابل "ژائو مارتينو" از پرتغال به برتري رسيد و راهي مرحله يک چهارم نهايي شد. مولايي با شکست مقابل حريفي از بلژيک از رسيدن به مرحله نيمه نهايي جودو گرندپري هلند بازماند و راهي گروه بازنده‌ها شد. مولايي در گروه بازنده‌ها ابتدا نماينده گرجستان را شکست داد و پس از آن براي رسيدن به مدال برنز به مصاف "فراکديويت" نماينده هلند رفت و با شکست اين جودوکار به مدال برنز دست يافت؛ و همچنين در جدول29 نفره وزن 73- کيلوگرم مهدي فتحي پور ابتدا به مصاف جودوکاري از کشور ميزبان رفت و با شکست نخستين حريف خود به مرحله بعدي راه يافت. فتحي پور در دومين مبارزه خود مقابل نماينده مغولستان شکست خورد و از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

روز (جمعه) در نخستين روز از اين رقابت‌ها، محمدرشنونژاد در وزن 60- کيلوگرم و قاسم نوري زاده در وزن 66- کيلوگرم از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

ارسال در: يکشنبه 28 آبان ساعت 12:34 (1396/8/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن