عذرخواهي سرمربي تيم ملي بسکتبال از مردم
شماره خبر : 141024
سرمربي تيم ملي بسکتبال گفت: به خاطر بازي بدي که مقابل عراق انجام داديم از مردم عذرخواهي مي‌کنيم.

مهران حاتمي درباره شکست تيم ملي بسکتبال مقابل عراق در مقدماتي جام جهاني، اظهار داشت: با تمام شرايط سختي که براي ما وجود داشت باز هم مي‌توانستيم به  نوعي بازي کنيم که برنده شويم. واقعا براي اين ديدار وضعيت ما نرمال نبود. 2 روز مانده به مسابقات بهنام يخچالي مصدوم مي‌شود. وحيد دليرزهان هم چند ساعت مانده به اعزام تصادف مي‌کند و نويد رضايي‌فر هم با مشکل پاسپورت مواجه مي‌شود.

وي ادامه داد: از سوي ديگر ارسلان کاظمي وقتي به همراه تيم ملي به فرودگاه مي‌رود تا عازم اردن شود جلويش را مي‌گيرند و اعلام مي‌شود به دليل اينکه سرباز است نمي‌تواند برود. متاسفانه نامه‌اي که بايد به نظام وظيفه مي‌زدند به دست او نرسيده و بنابراين او به خانه برمي‌گردد و 24 ساعت بعد به اردن مي‌آيد. ما براي اين مسابقه اين مشکلات را داشتيم. نبود 3 بازيکن لطمه بزرگي به ما زد.

سرمربي تيم ملي بسکتبال با اشاره به استعفاي مشحون گفت: اعلام استعفاي او بي‌تاثير نبود مسئولان بهتر بود يکي دو روز بعد و پس از پايان بازي‌هاي تيم ملي اين کار را انجام مي‌دادند. هر عقل سليم مي‌گويد اين اتفاق نبايد روز بازي يتيم ملي مي‌افتاد. متاسفانه تماس‌هايي با بچه‌ها گرفتند و تمرکز آنها را به هم ريختند. 

حاتمي عنوان کرد: حالا با اين شرايط که داشتيم برخي دوستان خود را عقل کل مي‌دانند و ما را کم تجربه.  آنها بايد بداند همين عراق که ما را برد چه بازي خوبي با چين انجام داده بود. آنها 10 روز پيش در ترکيه اردو زدند و يک بازي دوستانه هم قبل از ما با اردن انجام دادند. هر تيمي که تدارکات برتر و منظمي داشته باشد مي‌توان نتيجه بگيرد دوستان با اين صحبت‌ها مي‌خواهند براي خود کلاهي از نمد بسکتبال بسازند. ما چوب جادويي نداريم که در 3-4 روز سطح بچه‌ها را بالا ببريم.

وي با عذرخواهي از مردم به خاطر بازي بدي که تيم ملي انجام داد تاکيد کرد: مردم ما بايد اين را بدانند که اگر مي‌خواهند به جايي برسيم بايد تدارکات خوبي داشته باشيم و امکانات لازم فراهم شود. نمي‌شود با کمترين امکانات برويم و بهترين نتيجه را بگيريم. کمتر جايي در دنيا اتفاق مي‌افتد که بازيکن چند ساعت قبل از اعزام تصادف کند و يا به مشکل خروج بخورد. من در مربيگري عددي نيستم اما 14-15 سال با اين بچه‌ها کار کردم و هميشه حامي‌شان بودم. اميدوارم در پنجره‌هاي بعدي قبل از اينکه مي‌خواهيم وارد بازيي‌ها شويم چند بازي تدارکاتي داشته باشيم تا بچه‌ها با شرايط بهتري وارد مسابقات شوند.

وي در مورد اينکه چرا عابديني به اردن نيامد و اينکه مشکل مالي براي حضور او صحت داشت يا نه، گفت: بله م

شکل اقتصادي وجود داشت و به ما اعلام کردند که يک کمک مربي به اردن بيايد.

ارسال در: يکشنبه 5 آذر ساعت 11:54 (1396/9/5)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن