لوئيس: ايران بازيکنان جوان و تيم هيجان‌انگيزي دارد
شماره خبر : 141099
سرمربي تيم ملي بسکتبال قطر با بيان اينکه ايران بازيکنان جوان و تيم هيجان‌انگيزي دارد گفت: نسل جديدي از بسکتباليست‌هاي قطري وارد تيم ملي شده‌اند.

 تيموتي چارلز لوئيس، سرمربي تيم بسکتبال قطر در مورد شکست شاگردانش مقابل ايران در مسابقات انتخابي جام جهاني، گفت: نسل جديدي از بسکتباليست‌هاي قطري وارد تيم ملي شده‌اند و ما تنها 10 جلسه فرصت تمرين داشتيم. علاوه بر اين، چهار بازيکن تيم ما نيز مصدوم بودند. تيم آماده و سرحالي را به تهران نياورديم.

وي ادامه داد: سه کوارتر فعال مقابل تيم‌هاي ايران و قزاقستان داشتيم که اين نشان مي‌دهد در حال پيشرفت هستيم. با توجه به جنگندگي بازيکنان آينده روشني را براي تيم ملي بسکتبال قطر مي‌بينم.

لوئيس در مورد ميزباني ايران اظهار داشت: اين دفعه دومي است که به ايران مي‌آيم. همه‌چيز از جمله رفتار مردم با ما بسيار عالي بود و من کاملاً راضي هستم. تنها مشکل ما آماده‌سازي تيم بود که فکر مي‌کنم تمام تيم‌هاي آسيايي در اين مرحله از زمان با اين مسئله مشکل داشته باشند. بازيکناني را مقابل ايران به زمين فرستادم که تجربه چنداني در تيم ملي قطر نداشتند.

سرمربي تيم ملي بسکتبال قطر در مورد استفاده از بازيکنان غيربومي در تيمش گفت: هنوز صحبت خاصي در مورد بومي‌سازي بازيکنان با فدراسيون فوتبال قطر انجام نداده‌ام. من در حال حاضر نمي‌توانم بگويم که به چنين بازيکناني نياز داريم يا خير.

وي تصريح کرد: توانستيم تيم ملي ايران را در عدد 65 نگه داريم؛ اين يعني در دفاع عملکرد خوبي داشتيم. علاوه بر اين معتقدم مربيان ليگ قطر عملکرد چندان خوبي براي آماده‌سازي بازيکنان نداشتند و يا در رده‌هاي پايه‌ روي بازيکنان آن‌طور که بايد کار نشده است.

لوئيس راجع‌به غيبت حامد حدادي، گفت: او هميشه بخش مهي از بسکتبال ايران بوده و شايد اين بازي آغاز دور جديدي از فعاليت تيم ملي ايران باشد. ايران بازيکنان جوان و تيم هيجان‌انگيزي دارد.

يوسف محمد، کاپيتان تيم ملي قطر نيز در نشست خبري بعد از بازي گفت: مصدومان زيادي براي اين بازي داشتيم و مدل جديدي از مسابقات را که چالش بزرگي براي‌مان بود را تجربه کردم. با مبارزه مي‌توانيم به هدف خود که حضور در جام جهاني 2019 است، برسيم.

وي ادامه داد: مي‌توانيم با گذشت زمان همه تيم‌ها را شکست دهيم.

ارسال در: دوشنبه 6 آذر ساعت 20:42 (1396/9/6)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن