حذف تيم ملي جودو ايران در 8 دقيقه!
شماره خبر : 141337
با حذف جواد محجوب سومين نماينده ايران در رقابت‌هاي جودو گرند اسلم ژاپن، مجموع دقايق حضور جودکاران ايران روي تاتامي توکيو دو رقمي نشد!

آخرين مرحله رقابت‌هاي جودو گرند اسلم در سال 2017 در شرايطي از ديروز شنبه 11 آذر ماه در توکيو ژاپن در حالي آغاز شده که 417 جودوکار از 16کشور در اين رقابتها حضور دارند و تيم کشورمان در اين رقابت ها 3 نماينده دارد.

امروز و در دومين روز اين رقابت ها جواد محجوب نماينده وزن 100+ کيلوگرم تيم ملي کشورمان در نخستين مبارزه خود به مصاف ماريکا کريتورو جودوکار روماني رفت و در 1.54 ثانيه  مقابل حريف خود شکست خورد و از گردونه رقابت ها حذف شد. محجوب در اين رقابت برابر جودوکار رومانيايي سه اخطاره شد و از دور رقابتها کنار رفت.

بدين ترتيب سه نماينده کشورمان در اين رقابت ها در حالي از گردون رقابت ها کنار رفتند که مجموعه مبارزات آنها و حضورشان روي تاتامي دور رقمي نشد!

ديروز (شنبه) در نخستين روز اين رقابت‌ها در جدول 35 نفره منهاي 66کيلوگرم، قاسم نوري زاده پس از استراحت در دور نخست به مصاف نماينده کشور ژاپن رفت و پس از يک دقيقه و 21 ثانيه مبارزه و با ضربه فني مقابل حريف خود شکست خورد و خيلي زود از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

محمد محمدي بريمانلو در جدول 46 نفره وزن منهاي 73 کيلوگرم، ديگر نماينده کشورمان بود که در گام نخست جودوکاري از روماني را شکست داد و در دور دوم مقابل در مدت 2 دقيقه و 47 ثانيه نتيجه را کانادا با ضربه فني واگذار کرد و او نيز از گردونه مسابقات حذف شد.

ارسال در: يکشنبه 12 آذر ساعت 01:02 (1396/9/12)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن