ماجراي کامنتي که شفر در اينستاگرام براي هوادار استقلال نوشت به روايت پسرش
شماره خبر : 141497
وينفرد شفر با برد سه بر صفر برابر سپاهان، نيم‌فصل را اقلا با خوشي به پايان برد.

هر روز وينفرد شفر به موفقيت و محبوب شدن در استقلال ،گامي نزديک تر مي شود. او بعد از برد برابر سپاهان، آن هم با يک نتيجه قاطع و گرفتن 7 امتياز از سه بازي اخير، به تعطيلات نيم فصل مي رود. ولي قصد دارد براي تيمش در اين تعطيلات برنامه هاي ويژه اي داشته باشد. يکي از اين کارها تعيين تکليف سرنوشت مجتبي جباري است.

مجتبي جباري قبل از آمدن شفر و در دعواهاي بين منصوريان، باشگاه و خودش، از تيم اخراج شد. شفر به تازگي در کامنتي که در اينستاگرام براي يکي از فالورهاي ايراني اش گذاشته از ديدار با جباري در اسرع وقت گفته است. اين سبک از مربيگري شايد خيلي در فوتبال ايران مرسوم نبوده اما مربي آلماني که با اين هيجان و خون‌گرمي اش توانسته به يک چهره محبوب در استقلال، در همين مدت کم که هنوز هم نتوانستند تيم شان را از بحران خارج کنند، بدل شود ، چرا چنين مشي خاص و نويي براي ارتباط در شبکه هاي اجتماعي با هواداران دارد؟

اين پرسش را ساشا، پسر وينفرد شفر و دستيارش در استقلال جواب مي دهد: «بگذاريد درباره اين کامنت توضيح بدهم. خيلي از هواداران درباره مجتبي جباري از پدر مي پرسند و پيگير سرنوشت او هستند اما پدرم چون از بيرون به تيم آمده حتي شناخت دقيقي از بحث هايي که مي شود، ندارد. او تصميم گرفته خودش با مجتبي از نزديک حرف بزند. براي همين پاسخ ان هوادار را داده بود. خب درباره پژمان منتظري هم پدرم تا وقتي با خودش ديدار نکرد و نديد که با چه کيفيتي تمرين مي کن، نمي توانست روي حرف هاي بقيه حساب باز کند.»

ارسال در: پنجشنبه 16 آذر ساعت 13:04 (1396/9/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن