درويش: داوران 8 امتيازمان را نمي‌گرفتند الان در يک‌قدمي پرسپوليس بوديم
شماره خبر : 141538
مديرعامل باشگاه سايپا تأکيد کرد که تيمش اگر از اشتباه داوران متضرر نمي‌شد، الان در رده دوم جدول رده‌بندي ليگ برتر بود

رضا درويش درباره پيروزي يک بر صفر سايپا مقابل پيکان، اظهار داشت: ما در اين بازي هفت هشت بازيکن خود را در اختيار نداشتيم. پنج شش نفر نيز آسيب ديدند و چهار نفر هم کارشان به جراحي کشيده است و اخباري هم کتفش آسيب ديده بود. با توجه به اينکه دايي عادت دارد با بازيکن جوان کار کند، چند هفته‌اي مي‌شود که با بازيکنان جوان تيم را به ميدان مي‌فرستد.

وي در ادامه افزود: ديدار مقابل پيکان جزو معدود بازي‌هايي بود که تيم مقابل فقط يک خطر روي دروازه ما ايجاد کرد و بازي کلاً در دست سايپا بود. به‌هرحال خوشحالم که با يک نتيجه خوب نيم‌فصل براي ما تمام شد. حالا منتظريم که آقاي دايي فردا (شنبه) ليست خود را اعلام کند و سپس براساس آن وارد نقل‌وانتقالات شويم. اميدوارم به عملکرد خوب‌مان در نيم‌فصل دوم هم ادامه بدهيم.

مديرعامل باشگاه سايپا عملکرد تيم فوتبال اين باشگاه در نيم‌فصل نخست ليگ برتر را راضي‌کننده دانست و يادآور شد: در کل تيم ما در نيم‌فصل اول بازي‌هاي خوبي انجام داد و نتايج خوبي هم گرفت. با اذعان خيلي از کارشناسان، داوران هشت امتياز از ما گرفتند، البته اين سواي پنالتي است که در روز پيروزي‌ مقابل سياه‌جامگان گرفته نشد.

وي تصريح کرد: در بازي با پرسپوليس، بازيکن آنها پرتاب اوت را هشت متر جلوتر انداخت و همان توپ به گل تبديل شد. شايد اگر آن توپ گل نمي‌شد جريان آن بازي طور ديگري رقم مي‌خورد. در کل اگر اشتباهات داوري نبود، مي‌توانستيم الان در يک‌قدمي پرسپوليس به‌عنوان تيم دوم جدول باشيم. اين نشان مي‌دهد که سايپا از لحاظ فوتبالي خوب کار کرده، اما در برخي از ديدارها از داوري متضرر شده است.

ارسال در: جمعه 17 آذر ساعت 13:50 (1396/9/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن