بهداد سليمي: نمي دانم چه هيزم تري به آقايان فروخته ام!
شماره خبر : 141560
بهداد سليمي اظهار داشت: واقعا نمي دانم دليل اين ناحقي چيست؟ اتفاقي که در رقابتهاي جهاني 2017 آمريکا افتاد دقيقا تکرار اتفاقات تلخ المپيک ريو بود. به هر حال حق کشي باز هم در حق من تکرار شد و هيچکس هم نتوانست براي من کاري بکند.

وي تصريح کرد: بعد از حرکت يکضرب، «جلود» عراقي به عنوان عضو هيات رئيسه فدراسيون جهاني به سمت تمامي نفرات برتر رفت و آنان را در آغوش گرفت و با آنان خوش و بش کرد و فقط سمت من نيامد! نمي دانم من چه هيزم تري به آقايان فروخته ام که اين رفتار را با من دارند.

قهرمان المپيک لندن در خصوص نظر کارشناسان مبني بر نحوه وزنه زدن او در جهاني آمريکا افزود: بعد از اين اتفاق با بسياري از کارشناسان و ورزشکاران حاضردر سالن مسابقات صحبت کردم و همگي معتقد بودند حرکن 252 کيلوگرم من هيچ خطا و ايرادي نداشت، اما نمي دانم چرا هيات ژوري دوباره آنرا را نپذيرفت.

سليمي در پاسخ به اين سوال که آيا نگاه کردن او به ميله نوعي کري خواني براي داوران بود يا خير، گفت: باور کنيد هيچ کري خواني در کار نبود و اين فقط نحوه شادي من از مهار وزنه بود. ذوق زده شده بودم و خواستم شادي خودم را نشان دهم. هر کسي هنگام شادي حرکت خاصي را انجام مي دهد، رضا زاده هم زمان وزنه زدن سرش را تکان مي داد و شادي خود را هنگام مهار وزنه نشان مي داد. اين مساله به هيچ عنوان جسارت به شخص خاصي يا کري خواني نبود.

وي بازگشت سعيد علي حسيني به ميدان را بسيار مثبت تلقي کرد و گفت: بازگشت او به وزنه برداري بعد از 8 سال دوري از ميدان نه تنها به ضرر من نيست بلکه باعث پيشرفت من نيز خواهد شد. زماني که من يک حريف و رفيق در تمرينات دارم و مي توانم پا به پاي او تمرين و رقابت کنم به پيشرفت هر دو نفر ما خواهد انجاميد. سعيد علاوه بر دوست، رقيب خوبي هم براي من است تا بتوانم دوران رکودم را در تمرينات جبران کنم.

بهداد در خصوص خداحافظي احتمالي از وزنه برداري هم گفت:باور کنيد خيلي سخت است که يکسال زحمت بکشيد و تمرين کنيد و بعد از همه سختي و ممارست اينگونه حقت را بخورند. شايد تدام اين کار باعث شود تا در ادامه راه با ترديد مواجه شوم. هنوز تصميم قطعي نگرفته ام اما براي ماندن در اين عرصه نيز مصمم نيستم.

وي در پايان در واکنش به اينکه آيا قرباني مافياي فدراسيون جهاني وزنه برداري شده، اظهار داشت: ما براي گرفتار نشدن در مافياي اين رشته مجبور به انجام دو کار هستيم. اول اينکه از نظر سياسي و ارتباطات بين المللي خودمان را به کشورهاي صاحب نام و بانفوذ اين رشته برسانيم و در فدراسيون جهاني صاحب کرسي شويم. دوم اينکه بايد پول خرج کنيم و مثل ديگر کشورها هزينه کنيم. مطمئنا اگر هزينه هاي جانبي براي آن چند نفر خاص در وزنه برداري جهان صورت گيرد، حاشيه امنيت خواهيم داشت.

ارسال در: شنبه 18 آذر ساعت 12:28 (1396/9/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن