هفته سوم مسابقات واليبال قهرماني باشگاه هاي برتر بانوان ايران جام شهيد «محسن حججي» روز پنجشنبه با سه ديدار در شهرهاي تهران (دو ديدار) و بهنمير مازندران پيگيري مي شود.

در نخستين مسابقه اين هفته و در خانه واليبال تهران، نماينده پايتخت به مصاف شهرداري تبريز مي رود. تيم هاي نماينده تهران و شهرداري تبريز بدون برد و امتياز در رتبه هاي پنجم و ششم جدول قرار دارند. البته نماينده تهران نسبت به شهرداري تبريز يک بازي کمتر انجام داده است.با توجه به اينکه دو تيم بدون برد و امتياز هستند، فاتح اين ديدار رتبه بالاتر جدول ليگ برتر بانوان را به دست مي آورد.

تيم هاي سالوت و پيکان تهران نيز در دومين مسابقه اين هفته ليگ برتر بانوان از ساعت 13 در خانه واليبال تهران به مصاف يکديگر مي روند. پيکان در اين مسابقه به دنبال کسب سومين برد خود است و با توجه به اينکه ذوب آهن اصفهان صدرنشين اين رقابت ها، اين هفته استراحت دارد، پيکان در صورت پيروزي برابر حريف صدر جدول را از آن خود خواهد کرد.

تيم سالوت نيز در حال حاضر با يک برد و سه امتياز در رتبه سوم جدول است و در صورت پيروزي برابر پيکان، سه تيم پيکان، سالوت و ذوب آهن 6 امتيازي از دو پيروزي مي شوند و معدل ست، جايگاه تيم ها را تعيين خواهد کرد.

در سومين و آخرين مسابقه هفته سوم ليگ برتر واليبال بانوان تيم هاي بهنمير مازندران و آبنوس تهران در سالن مرحوم مجدآراء شهر بهنمير به مصاف يکديگر مي روند. اين نخستين ديدار ميزبان در اين رقابت هاست و انتظار جدال جذابي از دو تيم وجود دارد.

آبنوس تهران بدون برد و امتياز در رتبه چهارم جدول است و بهنمير نيز بدون برد و امتياز در جايگاه هفتم قرار دارد. در صورت پيروزي بهنمير صعود دو پله اي براي اين تيم حتمي است.

برنامه کامل هفته سوم ليگ برتر بانوان به قرار زير است:

تهران، خانه واليبال، ساعت 11

نماينده تهران – شهرداري تبريز

تهران، خانه واليبال، ساعت 13

سالوت تهران – پيکان تهران

بهنمير، سالن مجد آرا، ساعت 15

بهنمير مازندران – آبنوس تهران