غيبت مربي دو شغله تيم ملي فوتبال ساحلي در ايران
شماره خبر : 142554
سرمربي تيم ملي فوتبال ساحلي کشورمان که چندي پيش هدايت تيم اسپورتينگ پرتغال را در جام موندياليتو برزيل به عهده داشت در موعد مقرر به ايران نيامد.

مارکو اوکتاويو که بار ديگر به عنوان سرمربي تيم ملي فوتبال ساحلي ايران انتخاب شد و 12 مهرماه قرارداد خود را امضا کرد، توانست ايران را به مقام سوم جام بين قاره‌اي برساند.

اين مربي برزيلي که در فوتبال ساحلي دنيا شهرت زيادي دارد، پس از پايان مأموريت ابتدايي خود در تيم ملي ايران راهي مرخصي شد و در موعد مقرر به ايران نيامده است. اين در حالي است که قرار بوده اوکتاويو يک هفته قبل يعني اول ژانويه (11 دي‌ماه) در ايران حضور پيدا کند تا تمرينات تيم ملي را زير نظر بگيرد. حال بايد پرسيد که دليل غيبت اين مربي در ايران در موعد مقرر چه بوده است.

اوکتاويو در زمان مرخصي خود چندان هم بيکار نبوده و هدايت تيم اسپورتينگ پرتغال را در جام موندياليتو برزيل به عهده داشت. اتفاقي که همزمان با هدايت تيم ملي فوتبال ساحلي ايران رخ داده است. در اين مسابقات تيم پارس جنوبي هم به عنوان نماينده ايران حضور داشت که زير نظر فدراسيون فوتبال راهي اين مسابقات شد. حال بايد اين سوال را پرسيد که آيا در قرارداد اوکتاويو بندي وجود دارد که به او اجازه حضور در تيم باشگاهي را مي‌دهد و آيا اين کار با هماهنگي فدراسيون بوده است؟ در صورتي که پاسخ مثبت باشد بايد پرسيد آيا اين کار تمرکز سرمربي تيم ملي را نمي‌گيرد؟

در هر صورت ممکن است چنين بندي در قرارداد اوکتاويو گنجانده شده باشد که در مرخصي هدايت تيم‌هاي باشگاهي را هم به عهده بگيرد و اگر اينطور باشد، فدراسيون در اين زمينه اطلاع رساني نکرده بود.

ارسال در: يکشنبه 17 دي ساعت 23:49 (1396/10/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن