برتري نفت تهران مقابل تراکتور سازي/ گل محمدي روي لبه تيغ
شماره خبر : 142683
نفت تهران توانست ميهمان خود را با دو گل شکست بدهد.

تيم هاي نفت تهران و تراکتور سازي تبريز در هفته 19 رقابت هاي ليگ برتر از ساعت 15 امروز در ورزشگاه تختي تهران به مصاف يک ديگر رفته بودند که اين ديدار با نتيجه دو بر صفر به سود نفت تهران به پايان رسيد. 

گل هاي نفت تهران توسط عيسي آل کثير در دقايق 80 و 88 به ثمر رسيد. 

داور اين ديدار به محسن بنگر در دقيقه 1، اميرحسين فشنگچي در دقيقه 63، عيسي ال کثير در دقيقه 71 از نفت تهران و رضا شربتي در دقيقه 50 از تراکتورسازي کارت زرد نشان داد. 

هواداران تراکتور سازي در ورزشگاه تختي تهران حضور داشته و اين تيم را مورد حمايت قرار مي دهند. 

ترکيب نفت تهران: شهاب عادلي، محمد نصرتي، محسن بنگر، حامد آقايي، فريد محمدي‌زاده، سينا خادم‌پور(از دقيقه 62 عيسي آل کثير)، عليرضا عزت‌کرامت (از دقيقه 86 سامان آقازماني)، احمد اميرکامدار، ميلاد سوري، اميرحسين فشنگچي (از دقيقه 83 احمد آل نعمه) و امين منوچهري

ترکيب تراکتورسازي: فرزين گروسيان، محمد نادري، محمدرضا مهدي زاده، رضا شربتي، محمد ايران پوريان، مهدي‌ کياني، مهدي مهدي پور، دانيال اسماعيلي‌فر، احسان پهلوان، محمد ابراهيمي ( از دقيقه 77 قائم اسلامي خواه) و محمدرضا آزادي (از دقيقه 71 اميرارسلان مطهري)

شرح گل:

گل اول نفت تهران: بازيکنان تيم نفت تهران از روي ضد حمله صاحب موقعيت حساس شده بود که عيسي آل کثير صاحب توت شده و با استفاده از آشفتگي بازيکنان تراکتور سازي استفاده کرده و پس از عبور از آن ها توانست با ضربه سر و در ادامه با يک بغل پاس ساده گل اول بازي را به ثمر برساند.

گل دوم نفت تهران: فريد محمدي زاده در دقيقه 87 اين ديدار توپ را به داخل محوطه جريمه تراکتور سازي ارسال کرده که با اشتباه و خروج نامناسب دروازه تراکتور سازي همراهي شد که در ادامه عيسي آل کثير توانست با ضربه سر گل دوم خود را به ثمر برساند. 

دقايق حساس: 

بازيکن تيم تراکتور سازي در دقيقه 2 اين ديدار با استفاده از موقعيت حساس تيمش، صاحب توپ شده و سپس در محوطه جريمه نفت تهران سرنگون شد که داور اعتقادي به خطاي پنالتي نداشت.

دانيال اسماعيلي فر در دقيقه 16 اين ديدار از سمت راست زمين مسابقه، توپ را به سمت دروازه نفت تهران ارسال کرد که در ادامه محمد ابراهيمي در موقعيت تک به تک با دروازه بان تيم ميزبان قرار گرفت ولي نتوانست گلزني کند. 

دانيال اسماعيلي در دقيقه 21  اين ديدار توپ را به سمت دروازه نفت تهران ارسال کرد ولي توپ با اختلاف به بيرون رفت.

شوت محمدرضا آزادي در دقيقه 24 اين ديدار از داخل محوطه جريمه با واکنش دروازه بان نفت تهران مواجه شده و توپ به اوت رفت.

اميرحسين فشنگچي در دقيقه 40 اين ديدار با استفاده از ضربه ايستگاهي توپ را به سمت دروازه نفت تهران ارسال کرد که توپ پس از برخورد با پاي بازيکن تراکتور سازي با اختلاف کمي راهي اوت شد.

ميلاد سوري در دقيقه 41 اين ديدار با سر به توپ ضربه زد که توپ با قاصله کمي از دروازه تراکتور سازي راهي اوت شد.

 ضربه خطرناک محمد نصرتي در دقيقه 53 از طريق ضربه ايستگاهي پس از برخورد با يکي از بازيکنان تيم نفت تهران راهي کرنر شد.

امير حسين فشنگچي در دقيقه ?? اين ديدار در زاويه بسته و در موقعيت تک به تک به عيسي آل کثير رسيده و شوت اين بازيکن نتوانست دروازه تراکتور سازي را باز کند. 

 

گفتني است، تيم نفت تهران با اين برتري در جدول رده بندي 17 امتيازي شده و تراکتور سازي نيز 21 امتيازي باقي ماند.

ارسال در: پنجشنبه 21 دي ساعت 17:08 (1396/10/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن