خوشحالم هر دو قهرماني‌ام در ليگ برتر با تيم‌هاي شهرم بود/ کاملا بي حاشيه بوديم
شماره خبر : 142709
کاپيتان تيم فوتسال مس سونگون ورزقان گفت: خيلي خوشحالم که هر دو قهرماني‌ام در ليگ برتر فوتسال کشورمان با تيم‌هاي شهرم بوده است.

 فرهاد فخيم در خصوص قهرماني تيمش در ليگ برتر فوتسال اظهار داشت: من دومين قهرماني‌ام در ليگ برتر را تجربه کردم و از اين جهت خيلي خوشحالم که به عنوان کاپيتان، کاپ قهرماني ليگ را بالاي دستانم بردم.

وي ادامه داد: مس سونگون اين فصل سرمايه‌گذاري زيادي براي قهرماني در ليگ برتر داشت و قهرماني حق مس سونگون بود. من و تمام هم تيمي‌هايم امسال بهترين تمرينات را انجام داديم و سعي کرديم بدون حاشيه تيم را قهرمان کنيم که خدا را شاکرم چنين اتفاقي هم رخ داد.

کاپيتان تيم فوتسال مس سونگون ورزقان تصريح کرد: من 3 سال پيش با تيم دبيري تبريز، سابقه قهرماني در ليگ برتر را داشتم و مي‌دانستم که قهرماني در ليگ برتر جذابيت خيلي بالايي دارد. از اين بابت خيلي خوشحالم که هر دو قهرماني‌ام با تيم‌هاي شهرم بوده است.

فخيم در پايان صحبت‌هايش خاطرنشان کرد: اميدوارم سال ديگر هم بتوانم براي تيمم موفق باشم، قطعا موفقيت مي‌تواند با تلاش و پشتکار به دست بيايد. کادرفني و هواداران هم در اين مدت کمک زيادي به من کردند که توانستيم قهرمان شويم.

ارسال در: جمعه 22 دي ساعت 11:36 (1396/10/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن