حسيني: ثمرات تمرينات اين روزهاي تيم ملي را در جام جهاني مي‌بينيم
شماره خبر : 142767
دروازه‌بان تيم ملي فوتبال ايران مي‌گويد اينکه پنج ماه پيش از آغاز جام جهاني همه چيز زير نظر کادر فني تيم ملي است، نتيجه‌اش را در جام جهاني نشان مي‌دهد.

سيد‌حسين حسيني در گفت‌وگو با سايت فدراسيون فوتبال درباره رقابتي که در پست‌هاي مختلف از جمله دروازه‌باني در تيم ملي وجود دارد، اظهار داشت: طبيعي است هر جا اين رقابت وجود داشته باشد، باعث پيشرفت مي‌شود. وقتي اين رقابت براي موفقيت يک تيم که مسئوليت تحقق رؤياي 80 ميليون ايراني را روي دوش خود احساس مي‌کند، به وجود مي‌آيد در نهايت نفعش براي تيم ملي است. هواداران تيم ملي مطمئن باشند که بازيکنان تيم ملي به موفقيت فردي نگاه نمي‌کنند و همه در نهايت يک هدف داريم و آن هم بر آورده کردن آرزوي آنهاست.

وي درباره حضور در تمرينات ريکاوري ذهني و بدني تيم ملي پس از پايان بازي‌هاي ليگ گفت: اين روندي که تيم ملي در پيش گرفته مطمئناً شروع بسيار خوبي براي تيم است. الان پنج ماه تا جام جهاني زمان باقي است و با اين تمرينات کار ويژه کادر فني مشخص است. اينکه تيم ملي به حال خود رها نيست و همه چيز طبق برنامه پيش مي‌رود، باعث مي‌شود بازيکنان تيم ملي هم خودشان را با اين برنامه پيش ببرند. ما در تيم ملي پس از بازي‌هاي ليگ به بهترين شکل ممکن تمرينات ريکاوري را پشت سر مي‌گذاريم و من اطمينان دارم اين تمرينات و پيگيري‌هاي مستمر کادر فني براي باخبر شدن از وضعيت بازيکنان و زير نظر داشتن آنها پنج ماه پيش از شروع جام جهاني، در طولاني مدت و در مسابقات جام جهاني نتيجه‌اش را نشان مي‌دهد.

دروازه‌بان ملي‌پوش استقلال افزود: نکته مهمي که در اين دو هفته به نظرم مهم آمد و بايد به آن اشاره کنم صميميتي است که از کنار هم تمرين کردن‌هاي مداوم در تيم ملي به وجود مي‌آيد. اهميت اين موضوع به نظرم کمتر از آمادگي بدني و ذهني نيست. وقتي از الان کنار هم تمرين مي‌کنيم، خودمان را در قالب يک تيم متحد مي‌بينيم و در زمين يا حتي خارج از زمين، درک بهتري نسبت به هم پيدا خواهيم کرد.

سيدحسين حسيني با اشاره به جلسات برگزار شده در خلال اين تمرينات تصريح کرد: با صحبت‌هايي که از سوي کادر در اين جلسات مطرح مي‌شود، درک بهتري نسبت به وضعيت تيم، اهميت جام جهاني و رقباي‌مان پيدا مي‌کنيم و اين به تصويرسازي ما براي حضور هر چه بهتر در جام جهاني کمک بزرگي مي‌کند.

ارسال در: شنبه 23 دي ساعت 18:49 (1396/10/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن