بادامکي: عنايتي گفت اگر مي‌خواهي از سياه جامگان بروي برو،من هم گفتم چشم!
شماره خبر : 142839
کاپيتان تيم فوتبال سياه جامگان گفت:عنايتي چندان هم از رفتن من بي اطلاع نبود و به من گفت اگر مي خواهي بروي برو من هم گفتم چشم.

حسين بادامکي با تائيد خبر فسخ قراردادش با سياه جامگان گفت: من شب گذشته با مسئولان باشگاه صحبت کردم و در نهايت قراردادم را با اين باشگاه فسخ کردم.

وي در خصوص دلايل اين تصميم خود و اينکه آيا از پديده پيشنهاد دارد، گفت:اتفاقا اصلا از پديده پيشنهاد ندارم و اصلا هيچ تيمي من را نمي‌خواهد. امروز هم روز آخر نقل و انتقالات است و فکر مي‌کنم در نيم‌فصل دوم بازي نکنم.

بادامکي در خصوص اينکه مگر مي‌شود بازيکن پيشنهاد نداشته باشد و به يک باره قراردادش را فسخ کند، گفت: حالا اين اتفاق افتاده است. من قصد نداشتم جدا شوم اما اتفاقاتي افتاد که نمي‌خواهم در موردش صحبت کنم.

کاپيتان تيم فوتبال سياه جامگان در خصوص اينکه عنايتي عنوان کرده بادامکي را مي‌خواهد چون او مي‌تواند به اين تيم کمک کند، گفت: من روز شنبه بعد از تمرين ريکاوري با آقاي عنايتي صحبت کردم و او به من گفت اگر مي‌خواهي بروي برو هيچ مسئله خاصي نيست. عنايتي چندان هم از اين موضوع بي‌اطلاع نبوده و وقتي از من خواست جدا شوم من هم گفتم چشم!

وي تاکيد کرد: همان روز با آقاي عباسي تماس گرفتم و او از من خواست يک روز به وي فرصت بدهم که در نهايت ديروز بامن تماس گرفت و از من خواست به باشگاه بروم و من هم قراردادم را در نهايت فسخ کردم.

بادامکي در پايان در خصوص اينکه آيا سياه جامگان مي‌توانند در ليگ برتر بمانند،‌گفت: صد در صد همين طور است. سياه جامگان هم کادر فني خوبي دارد و هم بازيکنان خوبي. مطمئنا اگر از اين تيم حمايت شود ان‌شاالله سهميه مشهد در ليگ برتر حفظ خواهد شد.

ارسال در: دوشنبه 25 دي ساعت 15:13 (1396/10/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن