فنوني‌زاده: پرسپوليس در بازي با استقلال دور قهرماني مي‌زند
شماره خبر : 143630
يک پيشکسوت پرسپوليس گفت: پرسپوليس در دربي پايتخت دور قهرماني خود را در ليگ مي‌زند.

مرتضي فنوني‌زاده در مورد پيروزي 3 بر صفر پرسپوليس مقابل نفت آبادان گفت: صنعت نفت فقط در جام حذفي توانست پرسپوليس را در ضربات پنالتي شکست دهد، وگرنه اين تيم هميشه مقابل پرسپوليس بازنده است. شاگردان برانکو بسيار منسجم و تاکتيکي بازي مي‌کنند و در اين فصل پرسپوليس 5، 6 هفته قبل از پايان ليگ و در دربي دور قهرماني خواهد زد.

وي افزود: فقط از برانکو يک درخواست دارم، اينکه به همه بازيکنان پرسپوليس بازي بدهد، زيرا هفته آينده سرخپوشان بايد در ليگ قهرمانان آسيا بازي کنند و همه بازيکنان پرسپوليس را در اين جام نياز داريم، اکنون مسلمان دو بازي است که نيمکت‌نشين شده و 15 روز است که اين بازيکن از شرايط بازي دور است. بهتر است برانکو به همه بازيکنان حتي اگر شده يک نيمه بازي بدهد.

اين پيشکسوت پرسپوليس تصريح کرد: پرسپوليس وقتي در مقابل نفت آبادان تا دقيقه 60، 3 بر صفر از حريف پيش است، بهتر است به بازيکنان جواني مثل طاهرخاني، علوان‌زاده و حتي دروازه‌بان ذخيره پرسپوليس بازي بدهد، زيرا در ليگ قهرمان مي‌شويم و با صلابت هم پرسپوليس قهرمان ليگ مي‌شود.

فنوني‌زاده در مورد بازي با نسف‌قارشي ازبکستان گفت: پرسپوليس سه‌شنبه آينده بايد اولين مسابقه‌اش را در ليگ قهرمانان با اين حريف برگزار کند، البته بازي سختي است، ولي با حمايت هواداران، پرسپوليس برنده خواهد شد. سرخپوشان در دور مقدماتي ليگ قهرمانان مشکلي نخواهند داشت.

ارسال در: پنجشنبه 19 بهمن ساعت 01:08 (1396/11/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن