هشدار زيدان به پاري سن ژرمن
شماره خبر : 143711
سرمربي رئال مادريد به تمجيد از گلزن پرتغالي تيمش در اين ديدار پرداخت و عملکرد او را ستود. او همچنين درباره عملکرد ضعيف بنزما نيز به صحبت پرداخت.

رئال مادريد شنبه شب در هفته بيست و سوم لاليگا برابر رئال سوسيداد قرار گرفت و5  بر 2 در سانتياگو برنابئو پيروز شد.  مادريد با اين برد ?? امتيازي شد و به جايگاه سوم جدول صعود کرد. در اين ديدار کريستيانو رونالدوتوانست هت تريک کند و نقش مهمي در برد تيمش داشت ولي کريم بنزما که شرايط بدي را در رئال مادريد تجربه مي‌کند، در باز کردن دروازه حريف ناکام بود تا باز هم هواداران او را "هو" کنند.

زين الدين زيدان که حامي نخست بنزما در رئال بوده است درباره هو شدن اين بازيکن گفت: نمي‌دانم چرا هواداران او را هو کردند. ما توانستيم پنج گل به ثمر برسانيم و برد خوبي به دست بياوريم و بايد به جنبه‌هاي مثبت بازي فکر کرد. البته هواداران براي بازي به ورزشگاه مي‌آيند و هر کاري دوسته داشته باشند مي‌توانند انجام دهند. در همان ابتداي بازي توانستيم به گل برسيم و ديديد که شرايط بعد از اين گل چقدر خوب شد. بازي راحتي در نيمه نخست داشتيم ولي در نيمه دوم اشتباهاتي از ما سر زد که باعث شد دروازه باز شود. بايد اين اشتباهات را برطرف کنيم.

او درباره هت تريک کريستيانو رونالدو در اين ديدار گفت: شما ممکن بود که نگران او بوده باشيد ولي من هميشه گفتم که مشکلي ندارد و در هر بازي مي‌خواهد گلزني کند. خيلي خوشحالم که او توانست هت تريک کند و سه گل به ثمر برساند. پاري سن ژرمن بايد خيلي مراقب اين رونالدو باشد. من فکر مي‌کنم البته کل تيم ما در اين بازي خوب بود و به خوبي توانستيم خودمان را براي بازي مهم در ليگ قهرمانان اروپا برابر پاري سن ژرمن آماده کنيم. براي ديدار با تيم فرانسوي هم ترکيب خودم را از همين الان مشخص کرده‌ام و برنامه خوبي براي اين بازي دارم. مي‌خواهيم در خانه تفاوت را ايجاد کنيم. در بازي رفت در خانه بايد به اهدافي که مي‌خواهيم برسيم.

ارسال در: يکشنبه 22 بهمن ساعت 11:42 (1396/11/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن