آرزوي بازيکن ملي پوش ايران مشخص شد
شماره خبر : 143789
جهانبخش گفت: بوندس‌ليگا يکي از روياهاي من است که رقابت‌هاي جذابي را دارد، البته ليگ برتر انگليس و لاليگاي اسپانيا را هم مي‌پسندم.

عليرضا جهانبخش يکي از ستاره‌هاي بي‌بديل اين فصل تيم آلکمار است. ملي‌پوش ايراني آلکمار را دوست دارد اما به آينده هم نگاهي مي‌اندازد. او تا نيمه سال 2020 ميلادي با باشگاه آلکمار هلند قرارداد رسمي دارد اما در روياي انتقال به تيم جديدي در فصل نقل‌وانتقالات تابستان سال جاري ميلادي است. جهانبخش پس از پايان جام جهاني 2018 روسيه مي‌خواهد در يک ليگ ديگر اروپايي بازي کند  و علاقه‌مند به حضور در 3 ليگ مطرح است.

جهانبخش در اين رابطه گفت: اميدوارم در تابستان گام بلند ديگري در فوتبال بردارم و بي‌صبرانه منتظر اين اتفاق هستم. بوندس‌ليگا يکي از روياهاي من است که رقابت‌هاي جذابي را دارد، البته ليگ برتر انگليس و لاليگاي اسپانيا را هم مي‌پسندم.

ملي‌پوش ايراني تيم آلکمار درباره جام جهاني 2018 روسيه هم اظهار داشت: ايران در يک گروه استثنايي سنگين با پرتغال، اسپانيا و مراکش قرار گرفته است. بازي اول با مراکش خيلي مهم است. سرمربي تيم ملي ايران اين بازي را براي ما يک فينال عنوان کرد و اگر 3 امتياز را بگيريم مي‌توانيم به ادامه مسير اميدوار باشيم. به هر حال کار سختي پيش‌رو داريم.

ارسال در: چهارشنبه 25 بهمن ساعت 11:08 (1396/11/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن