علت جدايي گولچ از پرسپوليس مشخص شد
شماره خبر : 143804
چندي پيش مصاحبه اي از آنتوني گولچ مدافع استراليايي سابق پرسپوليس روي خبرگزاري ها آمد مبني بر اينکه او ابتلا به يک بيماري را دليل ترک ايران معرفي کرده است.

اين مدافع خارجي که در هنگام جذبش همگان او را يکي از پديده هاي ليگ برتر معرفي کردند حتي يک دقيقه هم فرصت بازي در پرسپوليس پيدا نکرد تا پس از 6 ماه حضور در ايران عطاي ماندنش را به بقايش ترجيح بدهد و خيلي ناگهاني تصميم به ترک پرسپوليس بگيرد.

گولچ در مصاحبه اخير خود ابتلا به يک بيماري نادر را بهانه اي براي خروج از ايران مطرح کرده بود. همين موضوع باعث شد تا با افرادي که در جريان وضعيت گولچ بودند به گفتگو بپردازيم.

افشين پيرواني مدير تيم فوتبال پرسپوليس درباره اين مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: زماني که  گولچ از پرسپوليس جدا شد من در اين تيم حضور نداشتم. البته تا جايي که مي دانم گولچ بعد از حضور در پرسپوليس نتوانست انتظارات کادر فني را برآورده کند. به همين علتبرانکو از بازيکنان ديگري بهره گرفت که از نظر فني بهتر بازي مي کردند.

او ادامه داد: طبيعي است که هر بازيکني از نيمکت نشيني ناراحت باشد که گولچ هم از اين قاعده مستثني نيست. مصاحبه اخير اين بازيکن کذب محض است و پزشکان پرسپوليس تائيد کردند که او بيماري نادر نداشت و تعجب مي کنم که اين گونه او اظهار نظر مي کند. اگر او بيماري نادر داشت به طور حتم تيم پزشکي پرسپوليس اين بازيکن را مداوا مي کرد. تنها دليل جدايي گولچ از پرسپوليس، نيمکت نشيني و اعتماد نکردن برانکو به او بود.

مدير برنامه گولچ هم درباره اين مطلب گفت: مصاحبه گولچ را نخواندم اما درباره بيماري نادر او چيزي نشنيدم. به نظر نمي رسد که او بيمار باشد.

او  درباره علت جدايي گولچ از پرسپوليس گفت: اين بازيکن به علت اينکه 3 ماه حقوق خود را دريافت نکرد از پرسپوليس به فيفا شکايت کرد و در نهايت فيفا هم راي به نفع اين بازيکن صادر کرد.

ارسال در: چهارشنبه 25 بهمن ساعت 18:06 (1396/11/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن