واکنش تاج به مناظره ديشب برنامه نود و تشويق علي کريمي توسط مردم
شماره خبر : 143808
رئيس فدراسيون فوتبال ايران درباره اتفاقات شب گذشته دربرنامه و مناظره ساکت و کريمي گفت: در چنين مواردي به برد و باخت نبايد فکر کرد، برنده مناظره، فوتبال بود.

مهدي تاج بعد از بازگشت به ايران درمورد اتفاقات شب گذشته برنامه 90 و عملکرد نماينده‌هاي کشورمان در ليگ قهرمانان آسيا در روز گذشته صحبت‌هاي زير را انجام داد. 

* ليگ قهرمانان آسيا آغاز شد و در اولين روز نماينده‌هاي کشورمان متحمل شکست شدند، در اين مورد چه صحبتي داريد؟ 

متاسفانه 2 نماينده‌ کشورمان ديروز متحمل باخت شدند. تراکتورسازي در خارج از خانه به ميدان مي‌رفت و بازي خوبي انجام داد و آنها مستحق شکست نبودند، ذوب آهن هم به ساختار خوبي رسيده اما ديشب در قطر متحمل شکست شد. بازي‌هاي زيادي مانده نماينده‌هاي ما مي‌توانند به مرحله بعد صعود کنند. براي حفظ سهميه در سال بعد نماينده‌هاي ما بايد براي کسب پيروزي تلاش کنند. امروز هم استقلال و پرسپوليس به مصاف حريفان خود مي‌روند، پرسپوليس با نماينده ازبکستان و استقلال با نماينده قطر بازي دارد. براي آنها آرزوي موفقيت مي‌کنيم و اميدواريم که استقلال در خارج از خانه و پرسپوليس در خانه موفق شوند. سال قبل پرسپوليس به نيمه نهايي آسيا رفت و امسال اين اتفاق مي‌تواند تکرار شود، براي تک تک نمايندگانمان در آسيا آرزوي موفقيت مي‌کنيم. 

 

* تيم ملي فوتسال براي دوازدهمين بار توانست قهرمان شود. 

- تيم ما  نشان داد همچنان قطب اصلي فوتسال آسيا است،‌پاداش خوبي براي اين تيم درنظرگرفته‌ايم و به موقع پرداخت خواهد شد. 

 

* شب گذشته مناظره علي کريمي و محمدرضا ساکت برگزار شد در اين مورد چه نظري داريد؟ 

- علي کريمي سوالات و انتقاداتي داشت که آنها را مطرح کرد،‌ فدراسيون ترديدي در  اين باره به خود راه نمي‌داد که بايد پاسخگو باشد به همين خاطر اين مناظره در همين راستا شب گذشته برگزار شد تا به برخي سوالات جواب داده شود. 

* بعد از اين مناظره دو جبهه تشکيل شده و برخي کريمي را برنده و برخي ساکت را برنده مي‌دانند، شما برنده مناظره را چه کسي مي‌دانيد؟ 

- در چنين مواردي به برد و باخت نبايد فکر کرد، برنده اين مناظره فوتبال بود، سوالاتي که کريمي مطرح کرد شايد سوالات ديگران هم بود اما ساکت به آنها جواب داد و درنهايت اين فوتبال بود که برنده شد. 

* چند ساعت بعد از اين مناظره در فرودگاه مقابل چشم شما کريمي را تشويق کردند،‌نظر شما در اين باره چيست؟ 

- من هم اين تشويق‌ها را شنيدم و در سالن حضور داشتم، مگر مشکلي دارد که کسي تشويق شود، کريمي زحمت کشيده است همانطور که محمدرضا ساکت در مديريت زحمت کشيده است مگر تشويق کردن کسي جرم است بخشي از هيجان فوتبال در ايران و دنيا همين تشويق کردن است، تشويق کردن تا زماني که منجر به تخريب نشود نه تنها مضر نيست بلکه مفيد هم هست.

ارسال در: چهارشنبه 25 بهمن ساعت 18:42 (1396/11/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن