حضور شاکي زن پاي ميز افتخاري
شماره خبر : 143813
صبح امروز «چهارشنبه» خانم وکيل با حکم توقيف اموال باشگاه استقلال به دليل طلب 120 ميليوني در محل اين باشگاه حاضر شد. ماجراي چک برگشتي استقلال

از اين قرار است که طلبکار 120 ميليوني چک باشگاه استقلال را خرج مي‌کند و فردي که چک را دريافت کرده است پس از اينکه نمي‌تواند آن را وصول کند  شکايت مي‌کند و حکم توقيف اموال باشگاه را دريافت و به محل اين باشگاه مراجعه مي‌کند.

صبح امروز برخي رسانه‌ها از  توقيف اموال باشگاه استقلال توسط يکي از بازيکنان آبي پوش خبر دادند، اما با پيگيري‌هاي ما از باشگاه داستان شکايت به نوع ديگري مطرح شد.

خانم وکيل با حکم دادگاه در باشگاه استقلال حضور يافت، اما خبري از توقيف اموال نبود چرا که مسئولان باشگاه در دفتر حضور نداشتند. البته يکي از کارمندان باشگاه استقلال اين موضوع را تاييد کرد و گفت: بحث توقيف اموال صحت ندارد.

 خانم وکيل با چک موکلش که بازيکن سابق استقلال است به دفتر باشگاه آمده بود و البته بازيکنان سابق استقلال در باشگاه حاضر شد و طي صحبت‌هاي اوليه توافق براي حل اين موضوع صورت گرفت و در نهايت قرار شد روز شنبه نيز اين شخص  با حضور در باشگاه استقلال جلسه‌اي را با مديران برگزار کنند و مشکل اين چک بدون توقيف اموال حل شود.

ارسال در: چهارشنبه 25 بهمن ساعت 19:36 (1396/11/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن