کدام گلر ايراني بيشترين سيو را در آسيا داشت (عکس)
شماره خبر : 143814
در ميان چهار دروازه باني که در هفته اول ليگ قهرمانان از دروازه تيم هاي ايراني حراست کردند، با توجه به ضربات داخل چهار چوب بازيکنان الدوحيل، رشيد مظاهري بيشترين سيو را داشت.

چهار تيم ايراني حاضر در ليگ قهرمانان 2018 اين هفته به ميدان رفتند و در اين ميان رشيد مظاهري بيشترين فعاليت را بين گلرهاي تيم هاي ايراني داشت.


ذوب آهني ها که در بازي ابتدايي برابر الدوحيل قطر قرار گرفته بودند در بازي اول و مخصوصا در نيمه دوم حملات زيادي را روي دروازه خود ديدند و به همين دليل دروازه بان ملي پوش اين تيم به نسبت ساير گلرهاي ايراني بيشترين فعاليت را داشت. او در اين ديدار 6 سيو موفق را در کارنامه خود به ثبت رساند.


پس از مظاهري، سيدحسين حسيني دومين گلري بود که توانست بيشترين سيو را از آن خود کند. در ديدار بين تيم هاي استقلال و الريان قطر، حسيني 4 بار با سيوهاي خود به ضربات داخل چهارچوب حريف واکنش نشان داد.


عليرضا بيرانوند سومين دروازه بان ايراني در اين جدول محسوب مي شود. هر چند پرسپوليسي ها در اولين بازي خود به راحتي موفق شدند نسف قارشي ازبکستان را از پيش رو بردارند اما سه ضربه خطرناک مهاجمان اين تيم به دروازه پرسپوليس با عملکرد خوب بيرانوند مهار شد.


جونيور برزيلي نيز آخرين گلر تيم هاي ايراني بود که در اين آمار آمده است و به نوعي کم کار ترين آنها نيز محسوب مي شود. در ديداري که تراکتوري ها بازي خوبي به نسبت تيم الاهلي عربستان به نمايش گذاشتند جونيور 2 سيو را در کارنامه خود به ثبت برساند.

 

ارسال در: چهارشنبه 25 بهمن ساعت 19:37 (1396/11/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن