ستاره هاي فدراسيون فوتبال کجاست ؟
شماره خبر : 143824
تورج عاطف
اصطلاح فدراسيون فوتبال 5 ستاره از زبان محمد رضا ساکت يکي از موضوع هاي بحث برانگيزي بود که علي کريمي بارها با طعنه از آن صحبت کرد . علي کريمي به واقع حق داشت که از فدراسيون 5 ستاره به زعم آقايان سوال کند . مي پرسيم اصطلاح 5 ستاره به چه داده مي شود ؟ هتل ها و رستوران ها و... در ازاي هر ستاره اي که مي گيرند بايد خدمات خود را در حد استانداردهاي بگذارند که لايق اين 5 ستاره بودن باشد . اين معيارها شامل همه امکانات نرم افزار و سخت افزاري شامل خدمات و نوع ارائه خدمات و  نيروي انساني( سميناري که کارلوس کي روش اخيرا برگزار کرده بود در اين مورد بود!) و مديريتي که  اين  خدمات را ارائه مي دهند بايد باشد و اگر اين گونه نبود بي گمان اين ستاره ها پس گرفته مي شوند.
جناب ساکت ! فرمودند امکانات اقتصادي ما در حد امکانات اقتصادي حاکم بر مملکت است اما نگفت که امکانات پايين مالي ناشي از  اشکالات در مديريت و برنامه ريزي  است که اگر اين گونه نبود عربستان سعودي با بلژيک و ايتاليا و آلمان بازي تدارکاتي برگزار نمي کرد و ما با سوريه و ازبکستان و يونان و ترکيه و ليبي و احتمالا الجزاير ..
 مي پرسيم اگر ما پنج ستاره هستيم پس عربستاني ها چند ستاره هستند ؟
مسئله 5 ستاره بودن تنها براي ديدارهاي تدارکاتي مطرح نيست . سوالي که مطرح است که چگونه مديريت فدراسيون فوتبال باعث شده است که شرايطي پيش بيايد که سر مربي تيم ملي فوتبال ايران اين گونه با مخمصه اي رو به رو شود که بسياري شرايط او را با موقعيت برانکو ايوانکوويچ در سال 2006 مقايسه مي کنند ؟
کارلوس کي روش يک سر مربي حرفه اي است زيرا پول حرفه اي مي گيرد و بايد رفتارهاي حرفه اي داشته باشد کار او اين نيست که يک روز برانکو را با الفاظ  خاصي نام ببرد و روز بعد با اسدي و مراکز آمادگي جسماني فدراسيون درگير بشود و هر روز کادر مربيانش را با خشم اخراج و دو باره دعوت به کار کند ( واژه مديريت انساني را بخاطر آوريم !) سر بخواهد با توهين کردن به کريمي پاسخ او را بدهد که مي خواهد روشن کند چگونه يک دانش آموخته رشته بيزينس در تيم ملي ما  است . 48 ساعت از اين قضيه گذشته است  فدراسيون فوتبال چه اقدامي براي  اين رفتار کارلوس کي روش  کرده است ؟ اين حرف که امروز وقت انتقاد کردن  نيست چون نزديک جام جهاني هستيم نبايد شامل حال سر مربي  تيم ملي ايران هم مي شد ؟ فدراسيون 5 ستاره  که امروز از هر سوي با فشار رو به رو است با اهمال تنها ستاره هاي نداشته اش را از دست مي دهد

ارسال در: پنجشنبه 26 بهمن ساعت 11:25 (1396/11/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن