کياني: رسانه‌اي شدن اتفاقات رختکن نگران کننده است/ من جواب ساغلام را ندادم
شماره خبر : 143981
کاپيتان تيم فوتبال تراکتورسازي تأکيد کرد که جرو بحث او با ارطغرول ساغلام سرمربي تراکتورسازي در رختکن صحت ندارد.

مهدي کياني در خصوص خبر درگيري لفظي‌اش با ارطغرول ساغلام بعد از شکست مقابل الغرافه قطر اظهار داشت: متأسفم که برخي چنين شايعاتي را مطرح مي‌کنند. اين موضوع طبيعي است که بعد از هر بازي، سرمربي تيم با بازيکنان در مورد مسائل فني صحبت مي‌کند. حالا برخي‌ها مي‌خواهند از آب گل‌آلود ماهي بگيرند و اين ماجرا را به چيزهاي ديگر ربط بدهند. اينکه مي‌گويند من جواب ساغلام را داده‌ام اصلاً درست نيست و به عنوان کاپيتان و بازيکن تيم بايد احترام سرمربي را حفظ کنم.

وي ادامه داد: در اين سال‌ها با مربيان زيادي در تراکتورسازي کار کرده‌ام و هميشه تلاش کردم تا احترام مربي را حفظ کنم. سرمربي حتي مي‌تواند از بازيکن انتقاد کند و هيچ‌کدام از ما مشکلي بابت اين قضيه نداريم. باز هم مي‌گويم که مشکل خاصي وجود نداشت و من به ساغلام احترام مي‌گذارم، اما برخي اتفاقات رخ مي‌دهد که براي من عجيب است.

هافبک تيم فوتبال تراکتورسازي در قسمت ديگري از حرف‌هايش عنوان کرد: اينکه امروز چنين شايعه‌اي در مورد من ايجاد مي‌شود، يک مسئله نگران کننده هم وجود دارد. اين براي چندمين بار است که اتفاقات رختکن تراکتورسازي رسانه‌اي مي‌شود و براي من عجيب است که اين موضوع در حالي به رسانه‌ها کشيده شده که اتفاق بدي هم در رختکن رخ نداده است و من واقعاً نمي‌دانم در مورد اين موضوع چه بايد بگويم. چرا بايد چنين خبرهايي آن هم در حالي که مربوط به رختکن تيم مي‌شود، به رسانه‌ها کشيده شود.

کياني در خصوص شکست تراکتورسازي تأکيد کرد: ما موقعيت‌هاي خوبي را از دست داديم و وقتي گل نمي‌زنيم طبيعي است که گل مي‌خوريم. ما بايد بدانيم که بازي در آسيا با ليگ ايران خيلي فرق مي‌کند و بايد قدر موقعيت‌ها را بدانيم. بابت اين باخت شرمنده هواداران شديم و بايد شکست برابر الغرافه را خيلي زود جبران کنيم. چهار بازي ديگر هم باقي مانده که بايد خوب امتياز بگيريم تا شانس صعود داشته باشيم.

ارسال در: چهارشنبه 2 اسفند ساعت 14:26 (1396/12/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن